16.00 Női kézilabda, román bajnokság: HC Dunărea Brăila–Gloria Buzău (TVR 2)
16.30 Kerékpározás, baszk körverseny, Spanyolország (Eurosport 1)
17.00 Tenisz, WTA-torna, Charleston, Amerikai Egyesült Államok (Digi Sport 2)
18.00 Tenisz, WTA-torna, Bogotá, Kolumbia (Digi Sport 4)
18.30 Női kézilabda, román bajnokság: Bukaresti Rapid–SCM Râmnicu Vâlcea (TVR 1)
19.15 Labdarúgás, NB II.: Pécsi MFC–Szolnoki MÁV FC (M4 Sport)
19.30 Labdarúgás, Német Kupa: Regensburg–Bremen (Telekom Sport 4)
19.45 Labdarúgás, Serie A: Juventus–Napoli (Digi Sport 1, Telekom Sport 2, Look Sport +)
19.45 Labdarúgás, Serie A: Inter–Sassuolo (Digi Sport 2, Telekom Sport 3, Look Sport)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Kiel–Szeged (Digi Sport 3)
20.00 Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva, Oroszország (Eurosport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Bayern München–Paris Saint-Germain (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Porto–Chelsea (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Real Sociedad–Athletic Bilbao (Digi Sport 3, Telekom Sport 3, Look Sport 2)
Véget ért Anderson Ceará átigazolási huzavonája: az FK Csíkszereda előző idényének egyik legjobb játékosát csütörtök este bemutatta új klubja, az egyiptomi National Bank of Egypt SC.
Pont került Anderson Ceará hosszú ideje húzódó átigazolási történetének végére: a brazil labdarúgó az egyiptomi National Bank of Egypt SC játékosa lett. Az átigazolás részleteiről Rédai Attila, az FK Csíkszereda sajtófőnöke számolt be a Székely Sportnak.
Mintegy két hete egy firenzei egészségügyi, illetve Caritas-ellátóközpontban tartózkodik egy iratok nélkül talált nő, aki egészségi problémái miatt nem emlékszik személyes adataira. Azt mondja, Erdélyből származik, családját keresik.
Miközben a bankok és a nemzetközi sajtó Spanyolországot „Európa gazdasági mozdonyaként” ünnepli, az Ibériai-félszigeten dolgozó román állampolgárok mindennapjai egészen mást mutatnak: tömegesen hagyják el az országot.
Nem különösebben érintette meg a Majka néven ismert rappert, dalszövegírót és műsorvezetőt, Majoros Pétert az, hogy erdélyi koncertje előtt sms-ben megfenyegették, a koncertet az ügyvédei tanácsára mondta le – ezt maga Majka nyilatkozta a Blikk-nek.
Egyre több kolozsvári polgárnak szúrja a szemét a Sétatéren immár tizenegyedszerre megszervezett gigafesztivál. Pedig minden remek lenne, ha a városvezetés betartatná a fesztiválos magánvállalkozókkal a minimális szabályokat.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!