12.00 Tenisz, Grand Slam-torna, Roland Garros (Eurosport 1, Eurosport 2)
19.00 Labdarúgás, Serie A: Benevento–Inter (Digi Sport 1)
19.00 Labdarúgás, Serie A: Udinese–Spezia (Digi Sport 2)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Breszt–Paris SG (Digi Sport 3, Look Sport)
20.00 Labdarúgás, La Liga: Huesca–Atlético (Digi Sport 2, Look Plus)
21.00 Labdarúgás, Angol Ligakupa: Burnley–Manchester City (Digi Sport 4)
21.30 Labdarúgás, Német Szuperkupa: Bayern–Dortmund (Digi Sport 1, Telekom Sport 2, Look Sport)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Lazio–Atalanta (Digi Sport 3)
21.45 Labdarúgás, La Liga: Real Madrid–Valladolid (Digi Sport 3, Look Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Angol Ligakupa: Brighton–Manchester Utd (Digi Sport 4)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Midtjylland–Slavia Prága (Digi Sport 2, Telekom Sport 1, Look Plus)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: PAOK Szaloniki–Krasznodar (Telekom Sport 3, Look Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Salzburg–Maccabi Tel-Aviv (Telekom Sport 4, Look Sport 3)
4.00 Férfi kosárlabda, NBA, döntő: LA Lakers–Miami (Telekom Sport 1)
Magyar sajtóértesülések szerint Szabó István, a Kecskemét és a Nyíregyháza korábbi sikeredzője nyártól az FK Csíkszeredánál vállal szakmai vezetői vagy sportigazgatói munkát.
A jégkorong Erste Liga székely negyeddöntőjének második mérkőzése a rendes játékidőben dőlt el, a Gyergyói Hoki Klub szerdán este újra nyerni tudott a Csíkszeredai Sportklub ellen, 2:0-ra vezet a párharcban.
Egyes töltőállomásoknál 9 banival drágult csütörtökön a standard benzin, elérve a 8 lej 40 banis literenkénti árat. De ezúttal nem önmagában a drágulás a meglepő, azt ugyanis megszokhattuk már.
A parlament két házának szerda késő délutáni együttes ülésén elfogadták azt a határozattervezetet, amely lehetővé teszi amerikai katonai erők ideiglenes telepítését a Mihail Kogălniceanu-i támaszpontra.
Orbán Viktor miniszterelnök levélben fordul a határon túli magyarokhoz, arra kérve, hogy vegyenek részt az április 12-i országgyűlési választáson.
További híreink: Nicușor Dannak körülbelül százszor több információja van az ügyészségi rendszerről, mint nekünk, egy balek zsarolót pedig a bukaresti reptéren tartóztattak le a hatóságok.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!