10.00 Motorversenyzés, Aragóniai Nagydíj, szabadedzés (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
14.00 Európa Liga, a főtábla sorsolása (M4 Sport, Digi Sport 1, Prima Sport 2)
14.15 Motorversenyzés, Aragóniai Nagydíj, szabadedzés (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
14.30 Formula–1, Olasz Nagydíj, 1. szabadedzés (M4 Sport)
15.00 Konferencia Liga, a főtábla sorsolása (Digi Sport 1, Prima Sport 2)
16.15 Országúti kerékpár, Vuelta, 13. szakasz, Lugo–Puerto de Ancares, 176 km (Eurosport1)
17.30 Kézilabda, Bölények Ligája: Temesvári Poli–CSM Focșani (Pro Arena)
18.00 Formula–1, Olasz Nagydíj, 2. szabadedzés (M4 Sport)
18.00 Tenisz, US Open, férfi és női egyes (Eurosport1, Eurosport2)
18.00 Labdarúgás, 2. Liga: Bihar FC–Resicabányai SCM (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
19.30 Labdarúgás, Serie A: Venezia–Torino (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
19.30 Labdarúgás, 2. Bundesliga: Düsseldorf–Hannover (Prima Sport 3)
20.00 Labdarúgás, La Liga 2: Granada–Huesca (Digi Sport 2)
21.00 Labdarúgás, Szuperliga: Galaci Oțelul–Sepsi OSK (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Labdarúgás, NBI: Fehérvár FC–MTK Budapest (M4 Sport)
21.30 Labdarúgás, Bundesliga: Union Berlin–St. Pauli (Prima Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Inter–Atalanta (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
21.45 Labdarúgás, belga bajnokság: Genk–Waterloo (Prima Sport 4)
Minden korábbit felülmúló bírság és halmozódó szankciók után sajtótájékoztatón értékelte a helyzetet Szondy Zoltán: az FK Csíkszereda elnöke kettős mércéről, elhúzódó jogi küzdelemről és a szimbólumok betiltását elutasító álláspontról beszélt.
A Gyergyói Hoki Klub vezetősége néhány nappal ezelőtt menesztette Markus Juurikkala vezetőedzőt, aki a tavaly mindent megnyert, amit lehetett a piros-fehérekkel. A távozó szakember büszke arra, ahogy a csapat reagált a menesztése hírére.
Megsérült egy fiatal lány, miután a gyalogátkelőn elgázolták vasárnap este Csíkszeredában, a Brassói úton.
A kormánykoalíció vezetői hétfőn úgy döntöttek, hogy módosításokat hajtanak végre a helyi adók és illetékek rendszerében. Az adók csökkenhetnek a fogyatékkal élő személyek, valamint a régi lakóingatlanok tulajdonosai esetében.
Csaknem 22 millió eurós élményfürdő-beruházás megvalósítására szövetkezik Marosújvár és a Fehér Megyei Tanács: a két önkormányzat partnerségi megállapodást köt a nemrég már felépített modern gyógyfürdő mellett létesítendő akvapark kialakítására.
Új kód kéne az egészségügyi kártyára. Papírt kapunk helyette. Kultúrantropológiai kiselőadások a váróteremben. Papírokat adunk papírért. Papír papír hátán. Aztán csak meggyógyul egyszer ez az istenverte hazai egészségügy is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!