14.15 Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, Olaszország (Eurosport 1)
17.00 Teremlabdarúgás, 1. Liga: Temesvári CFR–Luceafărul Buzău (Digi Sport 2)
19.00 Férfi kosárlabda, MozzartBet Liga: Dinamo–Focșani (Digi Sport 2)
20.00 Labdarúgás, Szuperliga: FCSB–Botoșani (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: AS Roma–Casa Pia (Pro Arena)
22.00 Labdarúgás, Segunda division: Leganes–Zaragoza (Digi Sport 2)
Féltávhoz érkezett a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszása, a harc pedig továbbra is nagyon kiélezett. Mutatjuk, mikor biztosíthatják be matematikailag a feljutást és az osztályozós helyeket az élcsapatok, köztük a Sepsi OSK-val.
Összeállt a Markus Juurikkala vezette romániai felnőtt férfi jégkorong-válogatott kerete: a szakvezető kijelölte azt a játékoskeretet, amely a divízió I/B jelű (harmadik értékcsoportú) világbajnokságon képviseli az országot.
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
Őrizetbe vették Szék község polgármesterét sikkasztás és hivatali visszaélés gyanújával, miután a nyomozók szerint közpénzből finanszírozott beszerzéseket használt fel saját céljaira.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!