A rutinos teniszező beismerte, hogy nagyon meglepte a teszt eredménye és élete legnehezebb mérkőzése kezdődik, ahol be kell bizonyítania ártatlanságát.
„Értesítést kaptam, hogy a tesztem pozitív lett egy Roxadustat nevű anyagra, rendkívül kis mennyiségben. Ez életem legnagyobb sokkja. Pályafutásom során soha meg sem fordult a fejemben a csalás gondolata, ez teljesen ellentétes azokkal az elvekkel és értékekkel, amelyekkel felneveltek. Jelenleg zavarodottnak és átverve érzem magam. Azonban a végsőkig fogok küzdeni, hogy bebizonyítsam, soha nem szedtem tudatosan tiltott szert. Bízom benne, hogy kiderül az igazság. Ez nem a címlapokról vagy a pénzről szól, ez a becsületről szól, a tenisz iránti szeretetről, amelyet 25 éve érzek” – írta Simona Halep a közösségi oldalára.
Ebben a szezonban egyébként sem lett volna több tétmérkőzése, szeptemberben jelentette be, hogy hosszabb felépülési időre van szüksége a tavalyi műtét után.
Nem léphet pályára a saját stadionjában az FK Csíkszereda a labdarúgó Szuperliga következő idényében. A Hivatásos Labdarúgóliga (LPF) tájékoztatta a klubot, hogy a korlátozott befogadóképessége miatt az arénát nem fogják hitelesíteni.
A Sepsi OSK története során mindössze egyetlen játékosért fizetett többet, mint Dino Skorupért, a horvát középpályás azonban nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A piros-fehérek közös megegyezéssel szerződést bontottak vele.
Anyagi kárral és látványos rendőrségi intézkedéssel járó közlekedési baleset történt szerdán délután Csíkszeredában. Egy szekér hajtója és utasai a baleset után agresszíven viselkedtek, így a rendőrség különleges egységének közbelépésére is szükség volt.
A jubileumi, 35. Tusványoson idén is a magyar és a határon túli közélet számos ismert szereplője vesz részt. A közéleti programok középpontjában a béke és a gazdasági kihívások állnak, a Tisza-frakció meghívott képviselői távol maradnak a rendezvénytől.
Megindokolta Németh Zsolt fideszes országgyűlési képviselő, hogy miért nem hívták meg Magyar Péter miniszterelnököt a szervezők a Tusványos idei rendezvényeire. A kormányfő a napokban kifogásolta, hogy nem kapott meghívást.
És mi lenne, ha ki-ki kénye-kedve szerint oszlathatna fel neki nem tetsző pártokat?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!