A verseny délelőtt 10 órakor kezdődött az 5 évesek küzdelmeivel, majd kora délután a 11 évesek korosztálya zárta a viadalt.
„A verseny célja a kis karatésaink sportba fektetett motivációjának fenntartása, a versenyzés és sikerek élményeinek beágyazása már kiskortól. Szerettünk volna minden gyermek számára érmet és élményt biztosítani, ami úgy érzem sikerült. Külön köszönet a szakosztály idősebb sportolóinak és szülőknek a segítségért, akik odaadó munkájukkal is hozzájárultak a verseny pontos lebonyolításához. Egy igazi csapatmunka volt újra” – mondta el a Sport-All SC karateedzője.
A sepsiszentgyörgyi szakosztály számára még nem ért véget az év, legközelebb Velencében mérhetik fel tudásukat a Youth League versenyen december első felében.

Újabb jelentős átalakuláson ment keresztül a Székelyudvarhelyi FC kerete. László Zsolt csapatmenedzser szerint ugyan sok volt a bizonytalanság, de sikerült elindítani az új szezont, a cél továbbra is egy stabil, versenyképes együttes kialakítása.
Magabiztos FK Csíkszereda-sikerrel indult a IX. Székelyföld Ifjúsági Nemzetközi Labdarúgó Torna, a házigazda már az első félidőben eldöntötte a TSC Topolya elleni mérkőzést. A Puskás Akadémia 2–1-re múlta felül a Dunaszerdahelyi DAC együttesét.
Súlyos közlekedési baleset történt szerdán reggel a 13A jelzésű országúton, Homoródfürdőn, ahol egy farakományt szállító teherautó és egy kisteherautó ütközött össze. Az érintett szakaszon teljes útzárat vezettek be.
Vendégmunkásként kezdték Magyarországon, majd hazatérve építőipari vállalkozást indítottak. Néhány év múlva azonban mindent egy lapra tettek fel: a mezőgazdaságra. A szilágyszentkirályi Módi testvérek ma már közel ezer hektárnyi területen gazdálkodnak.
Januártól megszűnik az aradi székhelyű Nyugati Jelen című regionális hetilap Böszörményi Zoltán, az újság tulajdonosa szerint. A kiadó a múlt héten pénteken Tusványoson jelentette be, hogy nem tudja tovább fenntartani az öt megyében terjesztett lapot.
Közben Kazahsztán újraindította a kőolaj szállítását azon a terminálon, ahonnan Románia olajszükségletének nagyobbik részét kapja. És Románia kiutasított egy orosz diplomatát az utóbbi napok drónincidensei miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!