Mindhárom versenyszámban képviseltette magát Csíki Titánok Taekwondo Klub, ráadásul számos dobogós helyezést is elértek. A csíkszeredaiak edzője, Dombi Gyula teljes mértékben elégedett volt a látottakkal.
„A formagyakorlat versenyszámban több olyan versenyzőnk is volt, akinek ez volt az első versenye. Nagyon erős mezőny volt, sokan indultak egy-egy kategóriában, ilyenkor többet ér az elért eredmény. A törés versenyszámban először indultak a sportolóink és meglepetésre a tíz versenyző közül kilencen dobogós helyezést értek el. Ez azt is jelenti, hogy a küzdelmen és formagyakorlaton kívül versenyzőink a törésben is az ország legjobbjai között vannak” – értékelt az esemény után Dombi.
A Kyorugi (küzdelem) kategóriában mindössze egyetlen versenyzőjük indult, azonban neki is sikerült dobogós helyen végeznie.
„Csupán egy sportolónk indult, mivel most csak a 16–17 éveseknek volt megszervezve a küzdelem versenyszám. Arnold nagyon jól harcolt egészen az elődöntőig, ahol végül kevéssel maradt alul ellenfelével szemben. A harmadik helyért rendezett meccset sportolónk simán hozta” – nyilatkozta elégedetten az edző.
Ugyanakkor hozzátette azt is, hogy nem pihenhetnek, folytatják a felkészülést, ugyanis ebben idén még több fontos verseny is vár rájuk.
A kapus volt a Concordia Chiajna legjobb embere, de így sem tudta elkerülni, hogy a Sepsi OSK háromszor zörgesse meg a hálóját. Biztosan az első háromban zárja az évet a háromszéki együttes.
Anderson Ceara utóbbi időben nyújtott teljesítménye nem maradt észrevétlen: a Kolozsvári CFR vezetőedzője, Daniel Pancu nyíltan elismerte, hogy szívesen látná csapatában az FK Csíkszereda 26 éves brazil játékosát.
Pénz után kutattak az ismeretlen tettesek, akik három autót is feltörtek vasárnap Csíkszentmártonban az esti szentmise ideje alatt, a templom közelében. Az egyik járműből elloptak egy táskát, amely 3000 lejt tartalmazott. A rendőrség nyomoz.
Bár joggal döbbentett meg sokakat a csütörtök esti hír, hogy Kolozsvárott egy masszázsszalon ázsiai alkalmazottai körében leprás megbetegedést diagnosztizáltak, éppen Románia az az ország, ahol a mai napig működik lepratelep.
Legalább tizenkét ember életét vesztette egy fegyveres támadás nyomán vasárnap Sydney legnépszerűbb strandján, a Bondi Beach-en, amelynek közelében hanuka-ünnepség zajlott.
Már nem csak medvétől, hanem a bölénytől is rettegnek Argeș megyében, ahol az állatok szabadon élnek. Daniel David szerint a szülők feladata felügyelni a gyerekek közösségimédia-használatát. A PSD pedig nem hamarkodja el a kilépést a kormányból.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!