Kezdési időpont október 13., 19 óra, helyszín a József Attila Általános Iskola sportterme. A bajnokság alapszakaszból és rájátszásból áll, amely play-off és play-out rendszerben zajlik. A csapatok magukkal viszik az alapszakaszban szerzett pontjaikat.
A bajnokságba bárki benevezhet, aki betöltötte 16. életévét és nem leigazolt asztaliteniszező. A csapat összetétele három fő, egyikük cserejátékos.
A cserejátékos az első két játszma után bármelyik csapattársa helyére beállhat. A mérkőzés kezdése előtt a csapatok sorsolással döntik el, hogy ki kerül fel elsőként a versenylapra. Az elhalasztott meccseket két héten belül le kell játszani.
Kötelező a játékosok sportfelszerelése, a terembe csak váltócipővel lehet belépni. A csapatok tagjairól névsort kell eljuttatni a szervezőkhöz, orvosi láttamozással vagy egy nyilatkozattal.
A bajnokságra a benevezés díjmentes, határidő október 8-a. A teremdíjat minden hónap 10-éig kell befizetni az iskola titkárságán.
Benevezni, illetve bővebb információkat kérni a 0746-053393-as telefonszámon (Fekete Gyula) lehet.
Győztes gólt szerzett, a mérkőzés legjobbjának választották, teljesítményével pedig a román sportsajtó figyelmét is felkeltette Marius Corbu. Több szaklap szerint a Székelyföld Labdarúgó Akadémia neveltje már megérdemelné a román válogatott meghívóját.
Súlyos vereséget szenvedett hazai pályán a Kolozsvári CFR a Konferencia Liga selejtezőjének harmadik fordulójában. A magyar színeket képviselő Győr és a Debrecen is hátrányból várja a visszavágót.
Kórházba szállítottak több embert, mezőgazdasági munkagépek rongálódtak meg, és ideiglenes védelmi rendeleteket is kibocsátottak azután, hogy szombat délután súlyos konfliktus alakult ki Csatószegen egy elsőbbségadási vita nyomán.
Büntetőfeljelentést tett csütörtökön Majka romániai jogi képviselője a sepsiszentgyörgyi Sic Feszt fesztiválra tervezett koncert lemondását kiváltó fenyegetés ügyében.
Sok román állampolgár még mindig az 1997-es mintára kiállított személyi igazolványt használja, azonban ezt fokozatosan kivonják a forgalomból, amint az új elektronikus és egyszerű személyi igazolványok országszerte elérhetővé válnak.
További híreink: sziklát akart a Dunába robbantani a hadsereg, egyelőre sikertelenül, az illetékes szerint pedig semmiféle korlátozás nem lesz a lakossági áramfogyasztásban.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!