13.00 Tenisz, ATP-torna, Madrid (Digi Sport 2)
15.00 Sznúker, világbajnokság, elődöntő: Kyren Wilson–Dave Gilbert (Eurosport 1)
15.00 Női kézilabda, Virágok Ligája: Craiova–Nagydisznód (Pro Arena)
16.30 Kerékpározás, női Vuelta, 5. szakasz, Huesca–Jaca, 114 km, hegyi befutó (Eurosport 2)
17.00 Labdarúgás, 2. Liga, felsőházi rájátszás: CS Mioveni–FK Csíkszereda (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
17.30 Női kézilabda, Virágok Ligája: Beszterce–Brăila (Pro Arena)
19.45 Férfi kosárlabda, Euroliga, negyeddöntő: Olimpiakosz–Barcelona (Digi Sport 3)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája, negyeddöntő: Kiel–Montpelier (Digi Sport 4, Prima Sport 3, Orange Sport 3)
21.00 Sznúker, világbajnokság, elődöntő: Jak Jones–Stuart Bingham (Eurosport 1)
21.30 Labdarúgás, Premier League: Chelsea–Tottenham (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
21.45 Férfi kosárlabda, Euroliga, negyeddöntő: Maccabi–Panathinaikosz (Digi Sport 3)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája, negyeddöntő: Barcelona–PSG (Digi Sport 4, Prima Sport 3, Orange Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő: AS Roma–Leverkusen (Pro Arena, M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő: Olympique Marseille–Atalanta (RTL 3)
A Kézdiszentléleki Perkő hosszú évtizedek óta meghatározó alakja a háromszéki labdarúgásnak, az 1954-ben alapított labdarúgóklub Kovászna megyében egyedülálló módon ötven éve megszakítás nélkül tagja a megyei élvonalnak.
Gyakorlatilag már negyedóra után eldőlt a három pont sorsa, az FCSB kétszer is betalált az FK Csíkszereda ellen. A házigazda székelyföldiek nem tudtak válaszolni, és a második mérkőzésüket is elveszítették a labdarúgó Szuperliga új idényében.
Shahed típusú volt az a drón, amelyet pénteken a román légierő egyik F-16-os vadászgépe lőtt le a Buzău megyei Padina térségében – közölte a legfőbb ügyészség.
Menthetetlen, bukott maffiafőnökkel foglalkozni felesleges – reagált Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán Orbán Viktor, a Fidesz elnöke, volt kormányfő Tusnádfürdőn szombaton elmondott beszédére.
A magyar kormánynak kötelessége a határon túli magyarok jogainak képviselete, ami azt is jelenti, hogy ezekből a jogokból nem lehet elvenni – hangsúlyozta Tarr Zoltán Fehéregyházán.
Romániában szinte mindenkinek saját ingatlanja van – ennek történelmi okai vannak. Romániának azonban fokozott digitális sérülékenysége is van – ennek pedig jelenkori okai vannak.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!