15.00 Tenisz, ATP-torna, Bécs (Eurosport 2)
17.00 Labdarúgás, 2. Liga: Dinamo–Slatina (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Veszprém–Magdeburg (Digi Sport 2)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Celje–Kielce (Digi Sport 4, Orange Sport 1)
19.45 Labdarúgás, Konferencia Liga: Anderlecht–FCSB (Pro Arena)
19.45 Labdarúgás, Európa Liga: PSV Eindhoven–Arsenal (RTL +)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Nantes–Kiel (Digi Sport 2, Orange Sport 1)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Porto–GOG (Digi Sport 4)
20.00 Tenisz, ATP-torna, Bázel (Eurosport 2)
22.00 Labdarúgás, Konferencia Liga: Sivasspor–Kolozsvári CFR (Pro Arena)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga: Ferencváros–Monaco (M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga: Manchester Utd–Sheriff (RTL +)
Váratlan fordulat következett be Anderson Ceará átigazolása ügyében, az utolsó pillanatban meghiúsult ez, így az FK Csíkszereda brazilja mégsem szerződik az FCSB-hez. Szondy Zoltán klubelnök a Székely Sportnak nyilatkozott a kialakult helyzetről.
Népes közönség előtt és kiváló hangulatban rendezték meg a labdarúgó 3. Ligába jutásért zajló osztályozó első mérkőzését Csíkszentsimonban. A vendég Kovásznai Kárpátok 2–1-re nyert, így előnyből várhatja a jövő heti hazai visszavágót.
Kilőttek azt a medvét Gyergyószárhegy községben péntek hajnalban, amelyik az elmúlt napokban több alkalommal visszatért egy esztenához és haszonállatokat pusztított el.
Szerteágazó tünetegyüttes vezetett a Fidesz vereségéhez Németh Zsolt országgyűlési képviselő szerint, aki úgy véli, a választási eredmény nem tekinthető katasztrofálisnak, alapot jelent ahhoz, hogy a párt újjáépítse magát.
Kettős mérce alkalmazásával vádolta meg a Nemzeti Liberális Pártot (PNL) és a Mentsétek meg Romániát Szövetséget (USR) a magyarellenes kirohanásairól hírhedtté vált Dan Tanasă, a szélsőjobboldlai Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) képviselője.
Több mint félmilliárd lej eltitkolt vagyonra derített fényt az ANAF legújabb ellenőrzése. Népszavazással váltottak le egy Maros megyei polgármestert.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!