12.00 Tenisz, WTA-torna, Berlin, Németország (Digi Sport 2)
12.00 Tenisz, ATP-torna, Halle, Németország (Eurosport 2)
13.30 Tenisz, WTA-torna, Birmingham, Egyesült Királyság (Digi Sport 4)
14.00 Labdarúgás, U17-es Liga, döntő: UTA–Viitorul (Digi Sport 1)
16.00 Tenisz, ATP-torna, London, Egyesült Királyság (Eurosport 2)
16.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Skócia–Csehország (Pro TV, M4 Sport)
19.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Lengyelország–Szlovákia (Pro TV, M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Spanyolország–Svédország (Pro TV, M4 Sport)
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Féltávnál a labdarúgó 2. Liga rájátszásában, de már most kirajzolódik: a Sepsi OSK tudatosan és hatékonyan építkezett a nyáron. Az igazolások beváltak, a keret stabil, az eredmények pedig a visszajutást vetítik előre. De mi a helyzet a többi csapattal?
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Maros megyei rendőrök csütörtökön 23 házkutatást tartottak Nyárádremete és Makfalva községben, valamint Szovátán egy erdészeti bűncselekményeket vizsgáló büntetőügyben.
Közben a PSD-s mezőgazdasági miniszter egy 5000 eurós Louis Vuitton bőrönddel flangált a reptéren. És egy riasztó adat: az első három hónapban közel 34 ezer esetben kértek rendőri segítséget a családon belüli erőszak áldozatai.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!