11.00 Tenisz, WTA-torna, Prága (Digi Sport 2)
12.00 Tenisz, WTA-torna, Budapest (Digi Sport 3)
12.00 Tenisz, ATP-torna, Bastad (Look Sport +)
13.00 Tenisz, WTA-torna, Lausanne (Digi Sport 4)
13.15 Kerékpározás, francia körverseny, Tour de France (Eurosport 1)
17.30 Tenisz, ATP-torna, Hamburg (Eurosport 2)
18.30 Labdarúgás, 1. Liga: Sepsi OSK–Clinceni (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
21.30 Labdarúgás, 1. Liga: Kolozsvári CFR–FC U Craiova (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
0.00 Golf, PGA-körverseny, Kentucky, Egyesült Államok (Eurosport 2)
Minden jel arra utal, hogy a Sepsi OSK egyik ígéretes saját nevelésű labdarúgója a téli szünetben a váltás irányába mozdult el. Nistor Ákos jelenleg a magyarországi Kecskeméti TE együttesével készül, a jövője viszont még nem dőlt el.
Újabb fordulóponthoz érkezett Juan Bauza pályafutása. Az FK Csíkszereda volt játékosa Kolumbiából újból a román labdarúgó élvonalba igazolhat.
Hétfőtől lehet befizetni a helyi adókat és illetékeket Marosvásárhelyen. Már az esztendő első nyitvatartási napján többen éltek a lehetőséggel, és törlesztették pénzügyi kötelezettségeiket, de hosszú sorok sehol nem alakultak ki hétfő reggel.
Sajátos tiltakozási módot talált egy suceavai férfi a helyi adók drasztikus megemelése ellen: csak aprópénzzel fizette be tartozását az önkormányzatnak.
Országszerte megnyíltak hétfőn a polgármesteri hivatalok adó- és illetékosztályai, ahol a polgárok kifizethetik az ettől az évtől sok esetben a duplájára, sőt a háromszorosára emelkedett helyi adóikat.
További híreink: a kormány eközben már közleményben is mentegeti a „reformnak” nevezett adóemeléseit, egy autórongáló fiatal pedig a TikTokon buktatta le saját magát.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!