12.00 Tenisz, Roland Garros (Eurosport, Eurosport 2)
15.20 Országúti kerékpár, Critérium du Dauphiné Libéré (Eurosport 2)
16.00 Női kézilabda, Virágok Ligája: Besztercei Gloria–Gloria Buzău (TVR 2)
18.30 Női kézilabda, Virágok Ligája: Bukaresti Rapid–Zilahi HC (TVR 1)
19.00 Labdarúgás, 1. Liga, osztályozó, visszavágó: FC Hermannstadt–CS Mioveni (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
19.45 Férfi kosárlabda, román bajnokság, elődöntő, 4. mérkőzés: CSO Voluntari–Kolozsvári U-BT (Digi Sport 2, Look Sport)
21.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Románia–Georgia (Pro TV)
22.00 Labdarúgás, La Liga, osztályozó rájátszás, elődöntő: Girona–Almeria (Digi Sport 2, Telekom Sport 2)
Az FCSB elleni bravúrgyőzelem után a többi eredmény is a Csíkszeredának kedvezett: szombaton matematikailag is biztossá vált, hogy Ilyés Róbert csapata elkerüli a kiesést és az osztályozót, azaz a labdarúgó Szuperligában kezdi a 2026–2027-es kiírást is.
Kulcsfontosságú győzelmet aratott a Sepsi OSK az éllovas Corvinul ellen, és visszavette a második helyet. A lefújás után Batzula Hunor a Székely Sportnak beszélt a nyomásról, a gól pillanatáról és a feljutási esélyekről.
A síelő, aki szombaton életét vesztette a Bucsecs-hegység Coștilei völgyében bekövetkezett lavina miatt, a Brassó megyei katasztrófavédelmi felügyelőség (ISU) alezredese volt, és a szervezet egyik legkiválóbb hegymászója.
A korábbi RMDSZ‑vezető a fűnyíró kését próbálta megélezni, amikor a gép rázuhant.
A román szélsőségesek által használt panelek használatát veti Novák Károly Eduárd egykori sportminiszter szemére Csoma Botond, az RMDSZ képviselőházi frakcióvezetője.
… nem fogják elhinni, ki szónokolt a szenátusi pulpitus mögül… és Marcel Ciolacu előbújt egy kő alól és elmondta, amit egy igazi, felelős politikusnak el kell mondania.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!