15.00 Vitorlázás, Louis Vuitton-kupa, döntő (M4 Sport)
15.00 Sznúker, Északír Open, 1. forduló (Eurosport 1)
16.30 Labdarúgás, 2. Liga: FCU Craiova–FC Voluntari (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
18.00 Férfi kosárlabda, élvonalbeli bajnokság: Marosvásárhelyi VSK–Universitatea Craiova (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
18.30 Labdarúgás, Szuperliga: Jászvásári Poli–Unirea Slobozia (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Labdarúgás, Szuperliga: Bukaresti Rapid–Konstancai Farul (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Labdarúgás, NB II: Budapest Honvéd−Szentlőrinc (M4 Sport)
21.00 Sznúker, Északír Open, 1. forduló (Eurosport 1)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Verona–Monza (Digi Sport 3, Prima Sport 5)
22.00 Labdarúgás, Premier League: Nottingham–Crystal Palace (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, LaLiga: Valencia–Las Palmas (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
Kevesebb, mint egy év után menesztették Valentin Suciu vezetőedzőt a labdarúgó 3. Ligában szereplő Șoimii Gura Humorului kispadjáról. A Suceava megyei gárda a feljutásért küzd a harmadosztály felsőházában.
A Csíkszentsimoni KSK megnyerte az alapszakaszt a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjában, míg a Szentegyházi Vasas a záróforduló rangadóján biztosította helyét a felsőházi rájátszásban.
Felborult egy személyautó vasárnap délután a Ratosnyához tartozó Andrenyásza település határában. A járműben két felnőtt és egy kiskorú utazott, mindhárman még a mentők kiérkezése előtt elhagyták a feje tetejére állt autót.
Új romániai magyar politikai alakulat létrehozását harangozta be az április 12-ei országgyűlési választáson győztes Tisza Párt legismertebb erdélyi aktivistája.
Semmi jóra nem számítani, ha a bizalmatlansági indítvány esetleges elfogadása nyomán koalícióra lép a Szociáldemokrata Párt (PSD) a Románok Egyesüléséért Szövetséggel (AUR) – jelentette ki Kelemen Hunor RMDSZ-elnök a Kossuth Rádió kedd reggeli műsorában.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!