9.00 Tenisz, WTA-torna, Tokió (Digi Sport 2)
9.00 Tenisz, WTA-torna, Szöul (Digi Sport 4)
11.15 Evezés, világbajnokság, Racice, Csehország (Prima Sport 2)
14.30 Tenisz, Laver Kupa, London (Eurosport 1)
18.00 Labdarúgás, U21-es barátságos mérkőzés: Románia–Spanyolország (TVR 1)
18.30 Labdarúgás, U21-es barátságos mérkőzés: Magyarország–Bulgária (M4 Sport)
18.30 Golf, Presidents Cup, Charlotte, Egyesült Államok (Eurosport 2)
19.00 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Észtország–Málta (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
19.00 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Grúzia–Észak-Macedónia (Digi Sport 4, Prima Sport 1)
21.30 Labdarúgás, barátságos mérkőzés: Brazília–Ghána (Digi Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Olaszország–Anglia (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Németország–Magyarország (Digi Sport 2, Prima Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Finnország–Románia (Antena 1)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Bosznia-Hercegovina–Montenegró (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
A labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es idényében a 16 élvonalbeli klub közül 13 szerencsejáték-ipari vállalatot jelenít meg mezének legértékesebb reklámfelületén. A kivételek közé tartozik a Sepsi OSK és az FK Csíkszereda is.
Újabb tapasztalt labdarúgóval erősítette meg keretét a Sepsi OSK. A háromszéki klub a 34 éves Lindsay Rose-t szerződtette, aki korábban többek között az Olympique Lyon és a Legia Warszawa színeiben is futballozott.
Életveszélyes fenyegetést kapott Majka, ezért elmarad a sepsiszentgyörgyi koncertje. Az előadó közösségi oldalán azt írta, ismeretlenek azt is tudják, hol szállnának meg, kik biztosítanák a rendezvényt és milyen útvonalon közlekednének Erdélyben.
Majka életveszélyes fenyegetést kapott, és emiatt lemondta a sepsiszentgyörgyi SIC Fesztre tervezett koncertjét. Majka ezt szerdán a Facebook-oldalán jelentette be.
Csütörtök-péntekig tovább melegszik az idő Románia legtöbb régiójában, ahol kánikulára és fokozott hőterhelésre kell számítani, utána azonban fokozatos lehűlés kezdődik, és nő a záporok, zivatarok valószínűsége.
Százszázalékos kamatra adott kölcsönt a letartóztatott uzsorás. Akár 40 fok is várható vasárnap a nyugati országrészben.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!