9.00 Tenisz, ATP-torna, Asztana (Prima Sport 3)
10.00 Tenisz, WTA-torna, Ningbo (Digi Sport 4)
15.00 Sznúker, British Open, negyeddöntő (Eurosport 2)
16.00 Országúti kerékpár, horvát körverseny, 4. szakasz (Eurosport)
18.00 Labdarúgás, szaúdi Pro League: Al Taee–Al Nassr (Prima Sport 1)
18.00 Labdarúgás, 2. Liga: Ceahlăul Piatra Neamț–Dési Unirea (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
19.30 Labdarúgás, 2. Bundesliga: Paderborn–Schalke (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
20.00 Kosárlabda, spanyol bajnokság: Palencia–Barcelona (Sport Extra)
21.00 Labdarúgás, szaúdi Pro League: Al Hilal–Al Shabab (Prima Sport 3)
21.00 Labdarúgás, Szuperliga: Galaci Oțelul–Bukaresti Dinamo (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
21.00 Labdarúgás, NBI: ZTE FC–Puskás Akadémia FC (M4 Sport)
21.00 Sznúker, British Open, negyeddöntő (Eurosport)
21.30 Labdarúgás, Bundesliga: Hoffenheim–Borussia Dortmund (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
22.00 Kosárlabda, spanyol bajnokság: Manresa–Real Madrid (Sport Extra)
22.00 Rögbi, világbajnokság: Új-Zéland–Olaszország (Digi Sport 3, Orange Sport 3)
22.00 Labdarúgás, La Liga: FC Barcelona–Sevilla (Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Ligue 1: Strasbourg–Lens (Prima Sport 5, Orange Sport 4)
23.15 Hegyikerékpár, világkupaverseny, cross country (Eurosport 2)
A labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es szezonjának rajtja előtt egyértelműnek tűnik, hogy az újonc Sepsi OSK és az FK Csíkszereda számára az elsődleges cél a biztos bennmaradás kiharcolása lesz. Nézzük, milyenek az erőviszonyok az élvonal mezőnyében.
Utolsó felkészülési mérkőzését vívta a Sepsi OSK a labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es idényének rajtja előtt. Ovidiu Burcă együttese a másodosztályú Marosvásárhelyi ASA ellen 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán.
Medve harapott meg egy 47 éves férfit Argeș megyében – jelentette hétfőn a megyei katasztrófavédelmi felügyelőség.
A Jóisten, családja és a sport adott erőt Kelemen-Nemes Kinga neurológus rezidensnek, akinek nemrég daganatos megbetegedéssel kellett szembenéznie. A marosvásárhelyi orvos most segíteni szeretne a rákos betegeken és családtagjaikon.
A Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor (Tusványos) szervezői megerősítették, hogy Orbán Viktor idén is ott lesz a tusnádfürdői rendezvényen. A volt kormányfő előadásán való részvétel regisztrációhoz kötött.
… meglett a kormánybuktatás után készített első közvélemény-kutatás, érdekesek az eredmények… és Nicușor Dan államelnök enyhén szólva hülyét csinált magából a NATO-csúcsértekezleten.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!