12.00 Tenisz, Roland Garros, Párizs (Eurosport 1, Eurosport 2)
18.50 Női labdarúgás, NB I, döntő, 1,. meccs: Ferencváros–Győr (M4 Sport)
20.00 Labdarúgás, Szuperliga-osztályozó: Bukaresti Dinamo–FC Argeș (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
20.55 Teremlabdarúgás, NB I, döntő, 2. meccs: Berettyóújfalu–Haladás (M4 Sport)
22.00 Férfi kosárlabda, spanyol bajnokság, rájátszás, negyeddöntő: Barcelona–Valencia (Sport Extra)
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Nem várt sokáig, már másnap jelentkezett a hatalmas pénzösszegért a múlt vasárnapi Joker-sorsolás szerencsés nyertese – közölte a Román Lottótársaság, amely azóta ismertette a most vasárnapi sorsolás előtti nyeremények összegeit.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!