A sepsiszentgyörgyi atléták közül a legjobb eredményt Bajkó Bernadett érte el, aki , triatlonban a hatodik helyen végzett. Ugyanebben a sportágban Incze Kristóf-Attila (gyerek 2-es) a 9., Miklós Hunor-Imre (gyerek 1-es) a 13., Acatrinei L. Teodora (gyerek 1-es) a 14., míg Oláh-Badi Ábel (gyerek 1-es) a 15. helyen végzett.
A 800 méteres középtávfutásban Aczél Zsófia (gyerek 1-es) 16., Spătar Amalia (gyerek 1-es) pedig a 20. lett. A fiatalokat Révész Katalin és Horovitz Hanna edzők készítették fel.
A továbbiakban az ISK atlétái szabadtéri versenyeken folytatják a versenyzést.
Mindegyik alsóházi csapat lejátszotta a mérkőzését a labdarúgó Szuperliga alapszakaszának utolsó fordulójában, így kialakult a rangsor. Az FK Csíkszereda osztályozós helyről és idegenben indítja a play-out küzdelmeit. Mutatjuk az állást és a programot.
Amennyiben ilyenek lesznek a Gyergyói Hoki Klub és a Csíkszeredai Sportklub közötti csaták a jégkorong Erste Liga negyeddöntői során, akkor igazán elégedettek lehetnek a semleges hokiszurkolók.
A Richter-skála szerinti 3,3-as erősségű földrengés volt vasárnap este tíz óra előtt hét perccel.
Tizennégy településen fejlesztik a víz- és csatornahálózatot a székelyföldi Hargita megyében egy egymilliárd lejt meghaladó óriásprojekt keretében, a finanszírozási szerződést hétfőn írták alá Bukarestben.
Bár a kőolaj világpiaci ára látványos csökkenésnek indult, miután Donald Trump amerikai elnök arról beszélt, hogy közel az iráni háború vége, kedden újra emelkedtek az árak a romániai töltőállomásokon.
Egy álkommunista megmondót nem érdekel a háború, ahogy a 10 lejes benzin réme se. Az viszont igen, hogy épp mi jön ki az elszabadult hajóágyú csövén, és ezzel mekkorát lehet kaszálni a lájkversenyben.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!