16.30 Kerékpározás, Milánó–Torinó, Olaszország (Eurosport 1)
17.30 Férfi kosárlabda, román bajnokság: Temesvári SCM–FC Argeș Pitești (Digi Sport 2, Look Sport)
18.25 Női kézilabda, Európa-bajnoki selejtező: Románia–Feröer (TVR 1)
19.00 Női kézilabda, Európa-bajnoki selejtező: Magyarország–Portugália (M4 Sport)
19.00 Pályakerékpár, Európa-bajnokság, Grenchen, Svájc (Eurosport 1)
19.15 Férfi kosárlabda, román bajnokság: Bukaresti Steaua–Nagyszebeni CSU (Digi Sport 2, Look Sport +)
21.00 Labdarúgás, U19-es Európa-bajnoki selejtező: Magyarország–Fehéroroszország (M4 Sport)
21.00 Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, Amerikai Egyesült Államok (Digi Sport 2)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Olaszország–Spanyolország (Digi Sport 1)
Kétgólos vereséget szenvedett hazai pályán az FK Csíkszereda a FC Argeș ellen a labdarúgó Szuperliga 19. fordulójában. A piros-feketék ezúttal nem találták el a kaput, így a vendégek megérdemelten vitték el a három pontot Csíkszeredából.
Magabiztos idegenbeli sikert aratott a Sepsi OSK a labdarúgó 2. Ligában, Ovidiu Burcă együttese vasárnap délben végig kontrollálta a CS Tunari elleni összecsapást, a főszereplő pedig ismét a spanyol Nacho Heras volt.
Eltűnt személy felkutatásához kér segítséget egy család a közösségi médiában. A felhívás szerint egy 39 éves nőt keresnek, aki december 5-én délután elhagyta a székelyudvarhelyi Riverside bevásárlóközpontot, azóta nem tudnak kapcsolatba lépni vele.
A román sajtó figyelmét is felkeltette a magyar miniszterelnök szombati kijelentése, amely szerint a jövő évi országgyűlési választás lesz az utolsó a közelgő háború előtt.
Gőzerővel építik a fejlesztő és a helyi hivatalosságok által Erdély legnagyobb kiskereskedelmi (retail) parkjának nevezett, több mint 100 millió euróból megvalósítandó létesítményt Szászfenes község területén.
… az államelnök szerint, ha egy miniszter hazudik, az nem olyan gáz, mintha milliókat lopott volna… és Románia lesz az első NATO-tagállam, amelynek HISAR-osztályú járőrhajója van.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!