10.00 Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, negyeddöntők (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
14.30 Sznúker, Vuhan Open, negyeddöntők (Eurosport 1)
19.00 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Lettország–Észak-Macedónia (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
19.00 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Moldova–Andorra (Digi Sport 3, Prima Sport 4)
19.00 Női kosárlabda, Euroliga: Győr–Venezia (M4 Sport)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör: Veszprém–Bukaresti Dinamo (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
21.00 Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező: Magyarország–Málta (M4 Sport)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Olaszország–Belgium (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Izrael–Franciaország (Digi Sport 2, Prima Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Anglia–Görögország (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Norvégia–Szlovénia (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
Mindössze a mérkőzés elején vezetett, utána viszont végig hátrányban játszott a román férfi kézilabda-válogatott, és hat góllal kikapott Portugáliától az Európa-bajnokság nyitányán.
Több mint egy hónapja Csíkszeredában játszik a Sportklub decemberi nagy fogása, az 519 NHL-mérkőzéssel rendelkező Nicholas Ritchie. A rutinos támadót beilleszkedésről, a csapatról, a ligáról és a friss eltiltásáról kérdeztük.
Két romániai is szerepel az Europol nemzetközi körözési listáján mint a legkeresettebb bűnözők. Indonéziában fogták el közülük az egyiket.
Ilie Bolojan miniszterelnök szombat reggel Botoșani polgármesterével, Cosmin Andreijel, a megye prefektusával és a megyei tanács elnökével egyeztetett a városvezetés által felvetett problémákról. A kormányfőt ebben a moldvai városban is kifütyülték.
Első ízben rendeznek Romániában kutyaszánhúzó világbajnokságot: február 6–8. között a Beszterce-Naszód megyei Rotunda-hágón mérik össze erejüket a sportág legjobbjai.
További híreink: a kormány eközben már közleményben is mentegeti a „reformnak” nevezett adóemeléseit, egy autórongáló fiatal pedig a TikTokon buktatta le saját magát.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!