12.00 Tenisz, WTA-torna, Homburg, Németország (Digi Sport 4)
13.00 Tenisz, WTA-torna, Eastbourbe, Egyesült Királyság (Digi Sport 2)
14.30 Tenisz, ATP-torna, Mallorca, Spanyolország (Look Sport +)
19.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Spanyolország–Szlovákia (Pro TV, Duna TV)
19.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Svédország–Lengyelország (Pro X, M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Németország–Magyarország (Pro X, M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Franciaország–Portugália (Pro TV, Duna TV)
Újabb magyar játékossal bővült az FK Csíkszereda kerete: a székesfehérvári születésű Ódor Máté a Vasastól érkezett, és elsősorban a védelem jobb oldalán jelenthet megoldást a Hargita megyei gárdánál.
Nem született döntés Cosmin Matei régóta húzódó doppingügyében: a Nemzetközi Sportdöntőbíróság elhalasztotta az ítélethirdetést, így a Sepsi OSK csapatkapitánya egyelőre továbbra is pályára léphet a Szuperligában.
Néhány nappal ezelőtt írtunk arról az összefogásról, amely a gyergyószentmiklósi Szabó Rékáért indult. Szomorú hírt közölt Péter Melinda, Réka édesanyja: a fiatal lány elhunyt. A család kéri, hogy az értük indított gyűjtés már ne folytatódjon.
Illegális csokoládéműhelyt és saját használatú lakást alakított ki a közlekedési minisztérium egyik épületében Dudás Annamária, a Vasúti Képesítési és Képzési Országos Központ (CENAFER) igazgatója.
A magyarság ügye kiemelt jelentőségű a magyar kormány számára annak ellenére, hogy nincs a nemzetpolitikának külön államtitkára.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!