Egy jó ideje arról folynak az egyeztetések, hogy a melbourne-i versenyt elnapolják, a koronavírus-járvány miatt szinte lehetetlenné vált a március 21-re tervezett futam megrendezése.
A Forma-1 vezetősége úgy döntött, az Ausztrál Nagydíjat nem márciusban, hanem november 18-21. között szervezi meg, a világbajnoki sorozat így a tervezettnél egy héttel később, Bahreinben kezdődik.
A szigorú utazási korlátozások miatt a Kínai Nagydíjat sem lehet megrendezni az eredeti, áprilisi időpontban.
A Forma-1 idén ismét visszatér Imolába április 18-án. Azt továbbra sem tudni, hogy az eredetileg a Vietnámi Nagydíj számára fenntartott időpontban hol tartanak futamot, a hírek szerint azonban a mezőny Portimaóba látogathat majd május 2-án.
A változtatások ellenére a versenynaptár a tervek szerint továbbra is 23 futamból áll majd – ez abszolút rekord a száguldó cirkusz történetében. A világbajnoki sorozat december 12-én zárul Abu Dhabiban.
A Magyar Nagydíj időpontja nem változott: a hungaroringi versenyt augusztus 1-jén tartják.
A labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es szezonjának rajtja előtt egyértelműnek tűnik, hogy az újonc Sepsi OSK és az FK Csíkszereda számára az elsődleges cél a biztos bennmaradás kiharcolása lesz. Nézzük, milyenek az erőviszonyok az élvonal mezőnyében.
Jelentős fejlesztést jelentett be a Román Labdarúgó-szövetség (FRF): a következő hét idényben teljesen megújul a videóbíró-rendszer, amely a Szuperligában és a Román Kupában is a világ élvonalához tartozó technológiával működik.
Egy huszonkét éves juhász holttestét találták meg a Málnáshoz közeli erdőben hétfőn délben. Az ügyben az ügyészség felügyeletével folyik a nyomozás.
A Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor (Tusványos) szervezői megerősítették, hogy Orbán Viktor idén is ott lesz a tusnádfürdői rendezvényen. A volt kormányfő előadásán való részvétel regisztrációhoz kötött.
Marosvásárhely, a Bolyaiak városa még mindig a legtöbb magyar lakosnak otthont nyújtó település Erdélyben.
… meglett a kormánybuktatás után készített első közvélemény-kutatás, érdekesek az eredmények… és Nicușor Dan államelnök enyhén szólva hülyét csinált magából a NATO-csúcsértekezleten.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!