Az első összecsapásukat egy amerikai-kolumbiai párossal vívták, amelyet magabiztosan nyertek 2–0-ra. A második mérkőzésen a Szatmári Patrik-Kertész Róbert duó volt az ellenfelük, akiket szintén 2–0-ra győztek le. Végül az utolsó csoportmeccs sem okozott gondot számukra, így első helyen jutottak a nyolcaddöntőbe.
Az Apor-Szabolcs kettős előbb egy kolumbiai párossal szemben, majd a negyeddöntőben az amerikai válogatott Frank Diaz és brazil társa ellen tudott győzni.
Az elődöntőben a franciáktól kikaptak, míg a kisdöntőben a világbajnok magyarországi Bányik Csaba és társa Katz Balázs ellen kellett bizonyítaniuk, amelyet a magyarok nyertek.
Ezzel a székelyeknek a negyedik helyet sikerült bezsebelniük, akiknek nincs sok idejük pihenni, mivel hamarosan kezdődik a következő torna Nápolyban, ahol 3 kategóriában is bizonyíthatnak (férfi-páros, vegyes-páros, egyéni), illetve csatlakozik Miklós Tünde és Orbán Aranka is a góbés kontingenshez.
A kapus volt a Concordia Chiajna legjobb embere, de így sem tudta elkerülni, hogy a Sepsi OSK háromszor zörgesse meg a hálóját. Biztosan az első háromban zárja az évet a háromszéki együttes.
Igazi szupersztár szerződését jelentette be a Csíkszeredai Sportklub pénteken közösségi oldalán: a jégkorongcsapat tagja lett a kanadai Nick Ritchie, aki pályafutása során 519 NHL-meccsen játszott.
Pénz után kutattak az ismeretlen tettesek, akik három autót is feltörtek vasárnap Csíkszentmártonban az esti szentmise ideje alatt, a templom közelében. Az egyik járműből elloptak egy táskát, amely 3000 lejt tartalmazott. A rendőrség nyomoz.
Bár joggal döbbentett meg sokakat a csütörtök esti hír, hogy Kolozsvárott egy masszázsszalon ázsiai alkalmazottai körében leprás megbetegedést diagnosztizáltak, éppen Románia az az ország, ahol a mai napig működik lepratelep.
Hatvanéves korában elhunyt Peter Greene, a 90-es évek emblematikus karakterszínésze, akit olyan filmekből ismerhet a közönség, mint a Ponyvaregény, a Közönséges bűnözők vagy A maszk.
Már nem csak medvétől, hanem a bölénytől is rettegnek Argeș megyében, ahol az állatok szabadon élnek. Daniel David szerint a szülők feladata felügyelni a gyerekek közösségimédia-használatát. A PSD pedig nem hamarkodja el a kilépést a kormányból.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!