Az Orosz István és Seres József edzők által felkészített fiatal marosvásárhelyi játékosok a múlt hétvégén Győrben játszottak a Bajnokok Ligája négyes döntőjében, ahol még a német SKC Victoria Bamberg, a horvát KK Mlaka Rijeka és az osztrák SK FWT Composites Neunkirchen volt érdekelt.
Az elődöntőben az Elektromaros 7–1-re maradt alul a Mlaka Rijekával szemben, amely mint később kiderült, megnyerte a trófeát, miután a döntőben hatalmas küzdelemben 4–4-re végzett a Victoria Bamberggel, ám szettarányban (13–11) végül diadalmaskodott. A harmadik helyért a vásárhelyiek a Composites Neunkirchennel találkoztak, a végig szoros párharcban 5–3-ra kikaptak, így végül a negyedikként zártak.
Megismertük a labdarúgó 2. Liga alapszakaszának 14. fordulós menetrendjét, és az is kiderült, mely találkozókat közvetítik élőben. A Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK és a Marosvásárhelyi ASA mérkőzése ismét képernyőre kerül.
A vasárnapi sorsdöntő labdarúgó világbajnoki selejtezőmeccs előtt közösen gyülekeznek, aztán bekapcsolódnak a szokásos felvonuláshoz.
Az ügyészek állítása szerint a boncolás eredményei azt mutatják, hogy a 2 éves kislány halála krónikus betegsége miatt következett be a fogászati kezelése során.
Az ügyészek állítása szerint a boncolás eredményei azt mutatják, hogy a kétéves kislány halála krónikus betegsége miatt következett be a fogászati kezelése során.
Ma már a kiváltságok „szülőatyja”, Valeriu Stoica egykori igazságügyi miniszter is elismeri: hiba volt előjogokat adni bizonyos „szakmai köröknek”. Összeállításunkban a speciális nyugdíjak kronológiáját foglaljuk össze.
Tudta, hogy Emil Boc kiválóan versel magyarul Petőfi Sándor, József Attila vagy éppen Kosztolányi Dezső modorában? Erre tessék! (Naná, hogy pamflet.)
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!