A Vipers a meccs 23. percében vezetett utoljára, és bár kitartóan küzdött, és három perccel a vége előtt felzárkózott két gólra, az egyenlítésre nem volt esélye, így első alkalommal kapott ki a BL mostani idényében. A Ferencváros és a Vipers hétfőn 18.30-tól ismét megmérkőzik egymással az Elek Gyula Arénában. Akkor a második fordulóban elmaradt meccset pótolják, melynek pályaválasztói jogát a Vipers a koronavírus-járvány miatti norvégiai korlátozások következtében feladta.
A csoportban a Bukaresti CSM szinte végig vezetve két góllal legyőzte az Esbjerg együttesét, így feljött a negyedik helyre, egy ponttal lemaradva a Fraditól. Szombaton a második helyezett Metz vendége lesz, addig a franciák vasárnap a sereghajtó Bietigheim otthonában is játszanak.
A címvédő Győri Audi ETO KC 33–15-re nyert a horvát Podravka Koprivnica otthonában. A győriek a BL-ben rekordot jelentő ötven mérkőzésből álló, 2018 januárja óta tartó veretlenségi sorozattal büszkélkedhetnek. Az elmúlt három évben 43 győzelem és hét döntetlen a mérlegük.
A Győri Audi ETO KC és a Podravka Koprivnica tizedik egymás elleni mérkőzésén a tizedik győri siker született. A kilenc győzelemmel és négy döntetlennel álló Győr szombaton az orosz CSZKA Moszkvát fogadja a BL csoportkörének utolsó fordulójában.
A Râmnicu Vâlcea együttese a dán Odense vendége lesz vasárnap 17 órától.
Újabb magyar játékossal bővült az FK Csíkszereda kerete: a székesfehérvári születésű Ódor Máté a Vasastól érkezett, és elsősorban a védelem jobb oldalán jelenthet megoldást a Hargita megyei gárdánál.
A játékoskeretek piaci értéke alapján jelentős különbségek vannak a labdarúgó Szuperliga csapatai között. A Transfermarkt adatai szerint az élen jókora előnnyel a címvédő U Craiova áll, míg a két székelyföldi együttes a mezőny alsó részébe tartozik.
Néhány nappal ezelőtt írtunk arról az összefogásról, amely a gyergyószentmiklósi Szabó Rékáért indult. Szomorú hírt közölt Péter Melinda, Réka édesanyja: a fiatal lány elhunyt. A család kéri, hogy az értük indított gyűjtés már ne folytatódjon.
Mennyibe kerül ma kimondani az igent, és visszahozza-e az árát egy lakodalom? Egyre többe kerül esküvőt szervezni Romániában, miközben a fiatalok már egészen másként gondolkodnak a nagy napról.
Illegális csokoládéműhelyt és saját használatú lakást alakított ki a közlekedési minisztérium egyik épületében Dudás Annamária, a Vasúti Képesítési és Képzési Országos Központ (CENAFER) igazgatója.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!