Pénteken késő délután az Areo Hotel rendezvénytermében tartották az eseményt megelőző mérlegelést, ahol a mérkőzések résztvevői szemtől szemben állva mérhették fel egymást.

A nagy népszerűségnek örvendő gálát szombaton 18 órától rendezik a székelyudvarhelyi városi sportcsarnokban. A viadal programjában izgalmas MMA és kick-box mérkőzések, valamint különleges összecsapások is várhatók.
Összesen 28 harcos méretteti meg magát, a nemzetközi szinten elismert sportolók mellett hét tehetséges székelyföldi sportoló is ketrecbe lép.
Újabb fordulóponthoz érkezett Juan Bauza pályafutása. Az FK Csíkszereda volt játékosa Kolumbiából újból a román labdarúgó élvonalba igazolhat.
Minden jel arra utal, hogy a Sepsi OSK egyik ígéretes saját nevelésű labdarúgója a téli szünetben a váltás irányába mozdult el. Nistor Ákos jelenleg a magyarországi Kecskeméti TE együttesével készül, a jövője viszont még nem dőlt el.
Hamis segélyhívás miatt indított vizsgálatot a Kovászna Megyei Rendőr-főkapitányság egy kedden késő este beérkezett bejelentés nyomán. A rendőrök egész éjjel és szerdán délelőtt is akcióban voltak, mígnem kiderült, hamis volt a riasztás.
Lemondott szerdán Bánffyhunyad ötödik ciklusát töltő polgármestere, Mircea Moroşan.
Elkezdődött a 2026-os évi állami költségvetés előkészítése – jelentette be Tánczos Barna miniszterelnök-helyettes szerdán a Facebook-oldalán.
További híreink: a kormány eközben már közleményben is mentegeti a „reformnak” nevezett adóemeléseit, egy autórongáló fiatal pedig a TikTokon buktatta le saját magát.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!