A bajnokság döntő tornáját múlt hétvégén Ploiești-en rendezték, ahol a fiatal vásárhelyi tekések végig szoros küzdelemben győzték le a Vajdahunyadi Siderurgica játékosait, mindössze négy ledöntött fa döntött a javukra.
A Marosvásárhelyi VSK ezzel megvédte a legutóbbi idényben, 2019-ben megszerzett bajnoki címét.
Az előző évben nem hirdettek bajnokot, a szezon ugyanis tavaly márciusban félbeszakadt a koronavírus-járvány miatt.
Seres József edző győztes csapatából Benke Zoltán volt a legeredményesebb 557 ledöntött fával, őt Szász Tibor Levente (550), Hegyi Roland (517), Kőtő Kálmán Dávid (516), Szász Attila Alfréd (509) és Fazakas Róbert (479) követték, a keretben még Szilágyi Ervin, Iszlai Attila és Szőcs József szerepelt.
Túlóráznia kellett a Sepsi OSK-nak a CSM Slatina otthonában. A hosszabbításban szerzett találatokkal a háromszékiek idén is ott vannak a labdarúgó Román Kupa csoportkörében.
Magyarellenes rigmusoktól volt hangos a Bukaresti Steaua stadionja az FK Csíkszereda elleni kupamérkőzésen.
Átvette nyereményét szerdán a hatos lottó rekordösszegű fődíjának nyertese - közölte a Román Lottótársaság. A nyeremény értéke 52,839 millió lej, azaz több mint 10,07 millió euró.
Hamarosan egyszerűbbé válhat számos kisebb építkezés és átalakítás Romániában.
A magyar kormány a helyi magyar közösségekkel partnerségben szeretné finomítani, részleteiben kidolgozni a magyarságpolitikáját, a partnerség és a párbeszéd pedig kulcsfogalom ezen a területen – hangsúlyozta Kollai István Kolozsváron.
… egy turista lezuhant a Fogarasi-havasokban, esélye nem volt a túlélésre … és tessék nézni államelnököt rövidgatyóban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!