Szombaton, vasárnap és hétfőn (február 9–11.) rendezik meg a teremlabdarúgó Román Kupa nyolcaddöntőit – közölte a Román Labdarúgó-szövetség. A csíkiak és a gyergyóiak szombaton játszanak, az udvarhelyiek, a marosvásárhelyiek és a gyergyóremeteiek pedig vasárnap.
Teremlabdarúgó Román Kupa, nyolcaddöntő:
szombaton
17 órától Csíkszeredai Imperial Wet–Temesvári Informatica
18 órától Gyergyószentmiklósi Inter Gyergyó–Gloria Buzău;
vasárnap
14 órától Gyergyóremetei Kereszthegy–Futsal Ceahlăul Piatra Neamț
15 órától Bukovina Vicov–FK Székelyudvarhely és Kolozsvári Clujana–Dévai Autobergamo
17 órától Marosvásárhelyi VSK–Jászvásári Futsal Poli
17.30-tól Fortius Buzău–Dunărea Călărași;
hétfőn
17 órától Kézdivásárhelyi SE–Galaci United.
A továbbjutás egyetlen mérkőzésen dől el.
Továbbra sem került pont a Sepsi OSK és Niczuly Roland között kialakult patthelyzet végére. Az érvényes szerződéssel rendelkező hálóőr az első csapattal készül, azonban a pályán már nem számítanak a tudására.
Harmadik bajnokijára készül a labdarúgó Szuperligában az FK Csíkszereda, pénteken késő este az FC Rapidot fogadja a városi stadionban. Percről percre.
Megvan, hogy kik lesznek idén a Csíkszeredai Városnapok sztrárfellépői, ezt a rendezvény Facebook-oldalán tették közzé a szervezők.
A szokásosnál jóval hidegebb, a turisták szerint jéghideg a Fekete-tenger vize. A ritka, a nyaralók számára kellemetlen jelenség már hetek óta érzékelhető a román tengerpart számos üdülőhelyén.
Tánczos Barna RMDSZ-es miniszterelnök-helyettes szerda este a B1 televízióban nyilvánosan bírálta a CFR személyszállító ágazata vezérigazgatójának, Traian Preoteasának a közelmúltban tett kijelentéseit a havi 11 ezer eurót meghaladó jövedelméről.
Kormányt buktatna szeptemberben az Alfa Kartell szakszervezeti szövetség. Újabb nyúlfarknyival bővülhet az észak-erdélyi autópálya.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!