A tapasztalt szakvezető irányításával gyengén teljesített a moldvai együttes, amely a 12. helyen zárta a hétközben befejeződött 1. Liga alsóházi rájátszását. A következő idénybeli bajnoki rendszer átalakításával a Poli bennmaradt ugyan az élvonalban, de normális körülmények között osztályozóra kényszerült volna, sőt amennyiben a Dinamo lejátszotta volna az elmaradt mérkőzéseit, nagy eséllyel egyenes ágon kiesett volna.
Mircea Rednic 18 bajnoki találkozón vezette a csapatot, amellyel mindössze 5 győzelmet szerzett, 4 döntetlent ért el, és 9 vereséget szenvedett.
A Gsp.ro információi szerint a Jászvásári Poli vezetősége négy belföldi edző közül választja ki Rednic utódját, a listán Viorel Moldovan, Adrian Mihalcea, Daniel Pancu és Laurențiu Roșu neve szerepel.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
Irányváltás, szintlépés és szerkezeti átalakulás következik a Gyergyói Hoki Klubnál. A vezetőség szerint elérkezett az idő, hogy az elmúlt évek utánpótlás-nevelő munkája a felnőttcsapatban is meghatározó legyen.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Románia legfőbb sikere a lakossági életszínvonal drasztikus emelkedése és a fogyasztásbővülés az európai uniós csatlakozás óta eltelt csaknem két évtizedben, azonban az ország továbbra is a régió leggyengébb láncszeme sok mutató terén.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!