A szervizcsapat nélkül versenyzők, azaz a Malle Moto csoport mezőnyében címvédő szatmárnémeti motoros vasárnap 4 óra alatt teljesítette a Dzsidda és Bisha közötti távot, és az összetett első helyéről várhatja a folytatást.
A KTM-jével a motoros mezőnyben a 36. lett. A szakaszt az ausztrál Toby Price nyerte meg a motorosok között, miközben az autós mezőnyben a spanyol Carlos Sainz ért elsőként célba a francia Stéphane Peterhansel előtt.
A Dakar Rali mezőnye hétfőn Bishából Rijád tartományába, Wadi ad-Dawasirba utazik, ahol a vasárnapi köves talaj után már megjelennek az első homokdűnék. A pilóták számára 457 km-es mért szakasz vár majd, 228 km-es összekötővel.
Mindössze a mérkőzés elején vezetett, utána viszont végig hátrányban játszott a román férfi kézilabda-válogatott, és hat góllal kikapott Portugáliától az Európa-bajnokság nyitányán.
Több mint egy hónapja Csíkszeredában játszik a Sportklub decemberi nagy fogása, az 519 NHL-mérkőzéssel rendelkező Nicholas Ritchie. A rutinos támadót beilleszkedésről, a csapatról, a ligáról és a friss eltiltásáról kérdeztük.
Több ezren tüntettek csütörtök este a bukaresti Győzelem (Victoriei) téren az Ilie Bolojan vezette kormány ellen.
Ilie Bolojan miniszterelnök szombat reggel Botoșani polgármesterével, Cosmin Andreijel, a megye prefektusával és a megyei tanács elnökével egyeztetett a városvezetés által felvetett problémákról. A kormányfőt ebben a moldvai városban is kifütyülték.
Sokkoló eset történt az Egyesült Államokban: Pennsylvania államban egy 11 éves fiú lelőtte az apját, miután az elvette tőle a játékkonzolját.
Óra közben omlott rá a diákokra egy iskolai tanterem mennyezete, az épületet nemrég tatarozták. A villanyáram brutálisan megdrágult egy év alatt, de más termékekért és szolgáltatásokért is jóval többet fizetünk – itt a friss statisztika.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!