Még ketten követték Halepet a harmadik fordulóba

Józsa Csongor 2020. október 01., 18:34 utolsó módosítás: 2020. október 01., 18:44

Három román teniszezőnő lesz a Roland Garros harmadik körében. Simona Halep szerdán tette meg a lépést, egy napra rá Irina Bara és Patriția Țig is nyert.

Fotó: Facebook/RolandGarros

Csütörtökön Ana Bogdan kikapott, délután szinte azonos időben két román teniszezőnő diadalmaskodott a francia nyílt teniszbajnokság második körében.

Patricia Țig imponáló játékkal valósággal lesöpörte a pályáról az amerikai McHale-t. Irina Bara meccse is jól indult a belga ellenfelével szemben, az első szettet követően Uytvanck-nek egészségügyi problémái adódtak, így feladta a csatát.

Țig a Rybakina–Ferro párharc győztesével, míg Bara az amerikai Keninnel mérkőzik a 3. körben.