A gyerekek 40 és 50 méteres síkfutásban, 200, 300 és 400 méteres szaladásban, valamint távolugrásban versenyezhettek. Az udvarhelyi atléták hét első, tizenegy második és öt harmadik helyet zsebeltek be.
A fiatal sportolók az elért eredmények alapján külön díjazásban is részesültek, a 2013-as korosztályban a fiúknál Fazakas Avar három próbát nyert meg, a 2012-es lányoknál File Cserne Jázmint a korosztály legjobb sportolójának választották.
Kiemelkedő eredményt ért el Balogh Zsolt, aki ugyan 2014-es születésű, egy évvel nagyobbakkal versenyzett, de még így is megszerezte a harmadik helyet a 40 méteres szaladásban.
A Székelyudvarhelyi Iskolás Sportklub atlétái folytatják a felkészülést, legközelebb Bákóban tehetik próbára magukat decemberben.
A labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es szezonjának rajtja előtt egyértelműnek tűnik, hogy az újonc Sepsi OSK és az FK Csíkszereda számára az elsődleges cél a biztos bennmaradás kiharcolása lesz. Nézzük, milyenek az erőviszonyok az élvonal mezőnyében.
Utolsó felkészülési mérkőzését vívta a Sepsi OSK a labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es idényének rajtja előtt. Ovidiu Burcă együttese a másodosztályú Marosvásárhelyi ASA ellen 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán.
Medve harapott meg egy 47 éves férfit Argeș megyében – jelentette hétfőn a megyei katasztrófavédelmi felügyelőség.
A Jóisten, családja és a sport adott erőt Kelemen-Nemes Kinga neurológus rezidensnek, akinek nemrég daganatos megbetegedéssel kellett szembenéznie. A marosvásárhelyi orvos most segíteni szeretne a rákos betegeken és családtagjaikon.
A Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor (Tusványos) szervezői megerősítették, hogy Orbán Viktor idén is ott lesz a tusnádfürdői rendezvényen. A volt kormányfő előadásán való részvétel regisztrációhoz kötött.
… meglett a kormánybuktatás után készített első közvélemény-kutatás, érdekesek az eredmények… és Nicușor Dan államelnök enyhén szólva hülyét csinált magából a NATO-csúcsértekezleten.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!