„2019-ben a PowerHuniGymben rendeztünk egy házi fekvenyomóversenyt, ahol Tamás második lett, és ez a kezdeti siker ösztönözte arra, hogy komolyabb versenyre készüljön fel. Tavaly az online egyetem és a munkahely (személyi edző) mellet folyamatosan készült arra, hogy idén több magyarországi versenyen is reszt vegyen.
– mondta el érdeklődésünkre Nagy Hunor, Mandel edzője, a PowerHuniGym vezetője.
A magyarországi versenyen Mandel Tamás a 70 kg-osok súlycsoportjában egy 135 kg-os nyomással nyerte meg kategóriáját, az összetett versenyben pedig, ahol az összes induló nyomását, illetve testsúlyarányát figyelembe veszik, 2. lett, ami kitűnő eredménynek számít.
Végeredmény, összetett: 1. Ványai Sándor (22 éves, 100 kg) 176 pont, 2. Mandel Tamás (20 éves, 70 kg) 169 pont, 3. Horváth Mihály (21 éves, 125 kg) 160 pont.
Egészen jó mérkőzést játszott a Sepsi OSK és a Konstancai Farul a labdarúgó Szuperliga 6. fordulójának meccsén. Két fiatal játékos talált be, újabb döntetlen jegyzett a háromszéki alakulat.
Az élvonalbeli bajnokságot szervező Hivatásos Labdarúgóliga (LPF) közzétette a Szuperliga következő két fordulójának programját. Az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK a 7. és a 8. játéknapon is közvetlenül egymás után játszik.
Két autó ütközött össze szombaton hajnalban Homoródfürdő és Máréfalva között, hat személyt kellett kórházba szállítani – tudtuk meg a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányságtól.
Felhagyott az agglegényélettel az RMDSZ alsóházi frakcióvezetője, megnősült Csoma Botond parlamenti képviselő. A kolozsvári politikus Deák-Sala Rebekát, Kós Károly dédunokáját vette el feleségül.
Átláthatóbb és kiszámíthatóbb támogatási rendszert ígér a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium társadalmi kapcsolatokért felelős államtitkára, Heidl György a Krónikának adott interjújában.
Tudták, hogy 2Petru Groza egyszer a szőnyegen csúszva, Joszif Sztálint simogatva esedezett kegyelemért? Kun Miklós történész KMN-es előadásán jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!