12.00 Tenisz, WTA-torna, Strasbourg (Digi Sport 2)
12.00 Strandkézilabda, Európa-bajnokság, férfiak: Magyarország–Franciaország (M4 Sport)
13.00 Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 18. szakasz, Oderzo–Val di Zoldo, 161 km, hegyi befutó (Eurosport 1)
13.00 Tenisz, WTA-torna, Rabat (DIgi Sport 4)
13.00 Strandfoci, Európa-bajnokság: Románia–Svájc (Prima Sport 2)
14.00 Tenisz, ATP-torna, Genf (Prima Sport 3)
15.00 Strandkézilabda, Európa-bajnokság, nők: Magyarország–Görögország (M4 Sport)
17.00 Labdarúgás, Román Kupa, U17-es korosztály: Bukaresti Steaua–FK Csíkszereda (frf.tv)
18.30 Kosárlabda, országos bajnokság, döntő, ötödik mérkőzés: Nagyváradi CSM CSU–Kolozsvári U-BT (Digi Sport 3, Prima Sport 1)
19.50 Teremlabdarúgás, magyar bajnoki döntő: Haladás VSE–Berettyóújfalu (M4 Sport)
20.30 Labdarúgás, La Liga: Mallorca–Valencia (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Premier League: Manchester United–Chelsea (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
22.30 Labdarúgás, La Liga: Osasuna–Athletic Bilbao (Digi Sport 2, Oranges Sport 2, Prima Sport 2)
23.00 Golf, PGA Tour, Charles Schwab Challenge, 1. nap (Eurosport 2)
Féltávhoz érkezett a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszása, a harc pedig továbbra is nagyon kiélezett. Mutatjuk, mikor biztosíthatják be matematikailag a feljutást és az osztályozós helyeket az élcsapatok, köztük a Sepsi OSK-val.
Összeállt a Markus Juurikkala vezette romániai felnőtt férfi jégkorong-válogatott kerete: a szakvezető kijelölte azt a játékoskeretet, amely a divízió I/B jelű (harmadik értékcsoportú) világbajnokságon képviseli az országot.
Személyesen tárgyalt Budapesten Magyar Péter, a leendő TISZA-kormány miniszterelnöke Kelemen Hunorral, az RMDSZ elnökével – adta hírül Facebook oldalán a TISZA párt elnöke.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
„Sok hiba, bűn és árulás történt, sok sunyi, pénzéhes potyautas utazott velünk” – írta Kocsis Máté, a Fidesz leköszönő frakcióvezetője vasárnap a Facebookon a Tisza Párt kétharmados győzelmét hozó választási eredmény okait elemző posztjában.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!