15.00 Labdarúgás, UEFA Ifjúsági Liga: Inter–Sahtar Doneck (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
16.30 Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York (Eurosport 1)
17.30 Labdarúgás, Európa Liga: Szpartak Moszkva–Napoli (Pro X)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Aalborg–Kiel (Digi Sport 3)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Kielce–Barcelona (Digi Sport 4, Telekom Sport 4, Look Sport 2)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Inter–Sahtar Doneck (Digi Sport 1, Telekom Sport 2, Look Sport +)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Besiktas–Ajax (Digi Sport 2, Telekom Sport 3, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Manchester City–Paris Saint-Germain (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Sheriff Tiraszpol–Real Madrid (Digi Sport 2, Telekom Sport 4, Look Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Atlético Madrid–AC Milan (Digi Sport 3, Telekom Sport 3, Look Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Liverpool–FC Porto (Telekom Sport 2, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Sporting CP–Borussia Dortmund (Digi Sport 4)
Magyar sajtóértesülések szerint Szabó István, a Kecskemét és a Nyíregyháza korábbi sikeredzője nyártól az FK Csíkszeredánál vállal szakmai vezetői vagy sportigazgatói munkát.
Automatikus eltiltás miatt kihagyja a Csíkszeredai Sportklub következő mérkőzését a kanadai Nicholas Ritchie, aki tiszteletlenül viselkedett a játékvezetőkkel szemben a Gyergyói Hoki Klub elleni összecsapás végén.
Egyes töltőállomásoknál 9 banival drágult csütörtökön a standard benzin, elérve a 8 lej 40 banis literenkénti árat. De ezúttal nem önmagában a drágulás a meglepő, azt ugyanis megszokhattuk már.
A parlament két házának szerda késő délutáni együttes ülésén elfogadták azt a határozattervezetet, amely lehetővé teszi amerikai katonai erők ideiglenes telepítését a Mihail Kogălniceanu-i támaszpontra.
Orbán Viktor miniszterelnök levélben fordul a határon túli magyarokhoz, arra kérve, hogy vegyenek részt az április 12-i országgyűlési választáson.
A Helikon női háttérországáról és a 19. századi férfieszményekről is szó volt a Babeș-Bolyai Tudományegyetem történészkonferenciáján.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!