12.00 Tenisz, Grand Slam-torna, Roland Garros (Eurosport 1, Eurosport 2)
19.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Skócia–Gibraltár (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
20.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Horvátország–Észak-Macedónia (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
21.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Albánia–Liechtenstein (Prima Sport 4)
21.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Németország–Ukrajna (Digi Sport 1, Prima Sport 2)
21.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Anglia–Bosznia-Hercegovina (Digi Sport, 3 Prima Sport 1)
21.45 Minifutball, Európa-bajnokság: Magyarország–Románia (Digi Sport 2, Prima Sport 3, M4 Sport)
Az FCSB elleni bravúrgyőzelem után a többi eredmény is a Csíkszeredának kedvezett: szombaton matematikailag is biztossá vált, hogy Ilyés Róbert csapata elkerüli a kiesést és az osztályozót, azaz a labdarúgó Szuperligában kezdi a 2026–2027-es kiírást is.
Kulcsfontosságú győzelmet aratott a Sepsi OSK az éllovas Corvinul ellen, és visszavette a második helyet. A lefújás után Batzula Hunor a Székely Sportnak beszélt a nyomásról, a gól pillanatáról és a feljutási esélyekről.
Egy beteg halálát vizsgálja az ügyészség, aki áprilisban került a brassói kórház sürgősségi osztályára, ahol kezelést írtak fel neki, majd hazaengedték. Röviddel ezután otthon meghalt.
A korábbi RMDSZ‑vezető a fűnyíró kését próbálta megélezni, amikor a gép rázuhant.
Tragikus hirtelenséggel meghalt Takács Csaba, az RMDSZ egykori ügyvezető elnöke. A gyászhírt Kelemen Hunor szövetségi elnök tette közzé közösségi oldalán.
Azt tudjuk, hogy mit kívánt a magyar nemzet 1848-ban, de mit akartak a románok és a szászok? Az MCC történész-kerekasztalán ez is kiderült.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!