12.00 Tenisz, Grand Slam-torna, Roland Garros (Eurosport 1, Eurosport 2)
19.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Skócia–Gibraltár (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
20.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Horvátország–Észak-Macedónia (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
21.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Albánia–Liechtenstein (Prima Sport 4)
21.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Németország–Ukrajna (Digi Sport 1, Prima Sport 2)
21.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Anglia–Bosznia-Hercegovina (Digi Sport, 3 Prima Sport 1)
21.45 Minifutball, Európa-bajnokság: Magyarország–Románia (Digi Sport 2, Prima Sport 3, M4 Sport)
Másfél hónapos kényszerszünet után visszatért Nyikita Melnyicsuk, a Csíkszeredai Sportklub orosz kapusa. A jégkorong Erste Liga egyik legjobb mutatóival rendelkező hálóőrével beszélgettünk.
Az első harmadban pár fokkal jobb volt a Gyergyói Hoki Klub a Csíkszeredai Sportklubnál, és az akkor megszerzett előny elég volt a győzelemhez. Az utolsó pillanatig nyílt volt a pontok sorsa, de aztán ezek Gyergyóban maradtak.
Hivatalosan is megnyitották a Riverside Retail Park névre keresztelt bevásárlóközpontot Székelyudvarhelyen csütörtök reggel. A több mint 15 ezer négyzetméteren elterülő létesítményben nemzetközi márkák és helyi üzletek várják a vásárlókat.
Házi őrizetbe helyezte a bíróság a szexuális bűncselekményekkel gyanúsított Traian Simioncát, a Beszterce-Naszód megyei Jád (Livezile) polgármesterét. A pártja által a botrány kirobbanása nyomán felfüggesztett polgármesterre nyomkövetőt helyeztek.
A júniussal zárult egy évben meredeken csökkent a megelőző időszakok rekordszintjeiről a nettó bevándorlás Nagy-Britanniában.
Úgy történt, hogy fokhagyma helyett arzén került a tejfölös pecsenyébe – a Magyar Tudomány Napja Erdélyben fórum történelem szekciójának előadásain jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!