13.00 Labdarúgás, Marco Rossi, a magyar válogatott szövetségi kapitánya keretet hirdet (M4 Sport)
15.50 Kerékpározás, Spanyol Körverseny (Eurosport)
17.00 Tenisz, WTA-torna, Cleveland (Digi Sport 2)
17.30 Női röplabda, Európa-bajnokság: Spanyolország–Németország (Telekom Sport 1)
18.00 Férfi kézilabda, Román Szuperkupa: Bukaresti Dinamo–HC Dobrogea Sud (TVR 1)
19.00 Tenisz, WTA-torna, Chicago (Digi Sport 4)
19.00 Női röplabda, Európa-bajnokság: Magyarország–Fehéroroszország (M4 Sport)
20.30 Női röplabda, Európa-bajnokság: Románia–Ukrajna (Telekom Sport 3)
20.30 Női röplabda, Európa-bajnokság: Szerbia–Oroszország (Telekom Sport 4)
22.00 Labdarúgás, BL-selejtező: Dinamo Zagreb–Sheriff Tiraszpol (Digi Sport 1, Looksport, M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, BL-selejtező: Sahtar Doneck–AS Monaco (Digi Sport 2, Telekom Sport 1, Looksport+)
22.00 Labdarúgás, BL-selejtező: Bröndby IF–RB Salzburg (Digi Sport 3, Telekom Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Angol Ligakupa: West Brom–Arsenal (Digi Sport 4)
Sáros, felázott pálya, elpuskázott lehetőségek és öt percnyi rövidzárlat miatt engedett ki a kezéből biztosnak tűnő győzelmet és két pontot a Sepsi OSK Afumați-ban.
Másfél hónap alatt oldódott meg Nyikita Melnyicsuk vízumproblémája, így a Csíkszeredai Sportklub orosz kapusa megérkezett az országba és hamarosan csatlakozik a társaihoz.
Még tart a nyomozás a szépvízi víztározónál holtan talált fiatalok ügyében, de a szakvélemény szerint semmi nem utal arra, hogy a két érintetten kívül más is részt vett volna a tragédia okozásában.
Érthető módon a romániai közéletet is élénken foglalkoztatják az ukrajnai háború lezárását célzó béketervvel kapcsolatosan megkezdődött tárgyalások.
Őrizetbe vették hétfőn a rendőrök a Beszterce-Naszód megyei Jád (Livezile) község polgármesterét szexuális bűncselekmények miatt.
Úgy történt, hogy fokhagyma helyett arzén került a tejfölös pecsenyébe – a Magyar Tudomány Napja Erdélyben fórum történelem szekciójának előadásain jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!