A székelyföldi versenyzőket Dombi Gyula és Dombi Beáta kísérte el.
„Kitűnő versenyzési feltételek voltak, köszönet a Magyar Taekwondo WT Szövetségnek, Kiss Roland főtitkár úrnak, a rendezőknek. Elégedettek vagyunk az elért eredményekkel, érződött a sportolóink felkészültsége. Sokszor hajszálon múlott a jobb eredmény, de ilyen a sport, az utolsó pillanatig kell a teljes odafigyelés, elszántság, koncentrálás, odaadás. Nagyon büszke vagyok a négy magyar bajnoki címre, amit küzdelemben értünk el. Természetesen az 1500 km oda–vissza út és verseny mellett szakítottunk időt városnézésre, mozizásra, élménygyűjtésre. Külön köszönet a szülőknek a támogatásért és a bizalomért. Folytatjuk az elkezdett munkát” – nyilatkozta a verseny után a Székely Sportnak Dombi Gyula.
Nyolcvanéves korában elhunyt kedden este Mircea Lucescu, a legendás labdarúgóedző halálhírét a bukaresti Egyetemi Kórház jelentette be, ahol az elmúlt napokban kezelték.
Új név és gyorsasági szakasz, átalakuló helyszínek – számos újdonsággal érkezik az idei Hargita Rali, amelyet április végén rendeznek meg Székelyudvarhelyen és környékén.
Locsolásból hazatartva az utcán adott hangot politikai nézeteinek egy sepsiszentgyörgyi fiatal, akit a Sepsi OSK vezetőségi tagjai bántalmazhattak.
Kelemen Hunor szerint az anyaországban 2010 óta megvalósult nemzetpolitikai paradigmaváltásra vezethető vissza, hogy az RMDSZ az idei országgyűlési választáson is a Fidesz-KDNP pártszövetséget támogatja.
Szavazásra buzdította a határon túli magyar állampolgárokat Orbán Viktor miniszterelnök. Orbán az elmúlt 16 év közös eredményeinek megvédésére kérte a levélben szavazó külhoni magyarokat.
Fatolvajok vertek meg két erdészt, testkamerákat sürget a környezetvédelmi miniszter. Meleg lesz a hétvégén, de készüljünk fel az újabb hűvös időre a jövő hét közepétől.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!