10.30 Tenisz, Australian Open (Eurosport 1)
13.15 Műkorcsolya, Európa-bajnokság (Eurosport 1)
14.45 Sznúker, Shoot out, Leicester (Eurosport 1)
17.00 Labdarúgás, Szaúd-arábiai Szuperkupa: Al Fayha–Al Hilal (Sport Extra)
19.30 Műkorcsolya, Európa-bajnokság (Eurosport 2)
20.00 Labdarúgás, Szaúd-arábiai Szuperkupa: Al Nassr–Al Ittihad (Sport Extra)
20.45 Sznúker, Shoot out, Leicester (Eurosport 1)
21.00 Labdarúgás, Spanyol Kupa: Valencia–Bilbao (Digi Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Spanyol Kupa: Real Madrid–Atlético Madrid (Digi Sport 1)
22.00 Labdarúgás, holland bajnokság: Ajax–Volendam (Sport Extra)
A sűrű köd ellenére végig izgalmas és helyzetekben gazdag mérkőzésen tartotta otthon a három pontot az FK Csíkszereda, amely a félpályáról kapott gólt az Unirea Slobozia ellen, de a hajrában sikerült visszavenni és végül megőrizni az előnyt.
Idegenbeli mérkőzéssel folytatja a labdarúgó 2. Liga alapszakaszát a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, vasárnap kora délután a kellemetlen ellenfélnek számító CS Afumați otthonában igyekszik megszerezni a három pontot.
Ritkaságnak számító örömhír ismétlődött meg egy éven belül a csíkszeredai kórházban: pénteken nem sokkal 8 óra után hármas ikreknek adott életet egy csíkszentkirályi édesanya.
Minden eddigi fellépését túlszárnyaló koncertet tartott a nyáron a csíksomlyói nyeregben a gyergyószentmiklósi Bagossy Brothers Company. A Médiatár kisfilmje, a Bagossy a nyeregben megmutatja, hogyan épült fel ez a különleges est a háttérben.
Egy háromtagú román állampolgárságú bűnözői banda csaknem 4 millió forint értékű készpénzt és aranyat zsákmányolt az M5-ös autópálya Lajosmizsei pihenőjénél; a rablók külföldre menekültek, de amikor visszatértek Magyarországra, a rendőrök elfogták őket.
… jóformán neki se fogtak egy vasúti felüljárónak, máris összedőlt, elakadt a vonatközlekedés… akad olyan település Romániában, ahol folyóvíz nincs, de karácsonyi vásár naná, hogy van!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!