11.00 Alpesi sí, világbajnokság, Saalbach: férfi csapatkombináció (Eurosport1)
13.00 Tenisz, WTA-torna, Doha (Digi Sport 2)
14.15 Alpesi sí, világbajnokság, Saalbach: férfi csapatkombináció (Eurosport1)
14.30 Tenisz, ATP-torna, Marseille (Prima Sport 4)
16.55 Sznúker, Welsh Open, 2. forduló (Eurosport1)
17.00 Kosárlabda, Román Kupa, nyolcas döntő: Kolozsvári U-BT–CSO Voluntari (Diigi Sport 3, Prima Sport 2)
19.30 Kosárlabda, Román Kupa, nyolcas döntő: Konstancai CSM–Marosvásárhelyi VSK (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
19.45 Pályakerékpár, Európa-bajnokság, 1. nap, Heusden-Zolder (Eurosport2)
19.45 Kézilabda, Bajnokok Ligája: Aalborg–Barcelona (Digi Sport 4, Prima Sport 5)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Bruges–Atalanta (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
20.00 Kézilabda, női NBI: Tappe-Békéscsabai Előre NKSE–FTC-Rail Cargo Hungaria (M4 Sport)
21.00 Sznúker, Welsh Open, 2. forduló (Eurosport1)
21.30 Labdarúgás, Premier League: Everton–Liverpool (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Celtic–Bayern (Digi Sport 1, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Feyenoord–Milan (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Monaco–Benfica (Digi Sport 3, Prima Sport 4)

Új vezetőedzővel, hat nyári igazolással és a tavaly megszerzett élvonalbeli tapasztalattal vág neki a román labdarúgó Szuperligának a csíki együttes, amely hétfőn este Aradon, az újonc Corvinul ideiglenes otthonában kezdi meg a pontvadászatot.
Nem született döntés Cosmin Matei régóta húzódó doppingügyében: a Nemzetközi Sportdöntőbíróság elhalasztotta az ítélethirdetést, így a Sepsi OSK csapatkapitánya egyelőre továbbra is pályára léphet a Szuperligában.
Egy 46 éves nő holttestére bukkantak péntek este a csíkszeredai Tudor Vladimirescu lakónegyedben található lakásán.
Hamisak azok az információk, amelyek szerint a polgároknak díjat kell fizetniük, vagy büntetőjogi szankciókkal kell számolniuk azért, mert saját kútjaik vizét használják – közölte a Román Vízügyi Hatóság (ANAR).
A magyarság ügye kiemelt jelentőségű a magyar kormány számára annak ellenére, hogy nincs a nemzetpolitikának külön államtitkára.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!