14.00 Labdarúgás, Román Kupa, csoportkör: Resicabánya–Sepsi OSK (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
17.00 Labdarúgás, Román Kupa, csoportkör: Nagyszeben–Konstanca (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
18.00 Női labdarúgás, barátságos meccs: Románia–Albánia (Digi Sport 2)
18.00 Teremlabdarúgás, 1. Liga: FK Székelyudvarhely–Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC (Digi Sport 3)
19.00 Női kézilabda, Európa-bajnokság, csoportkör: Szerbia–Románia (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
19.30 Férfi kosárlabda, Eurocup: Cedevia–Kolozsvári U (Prima Sport 3)
20.00 Labdarúgás, La Liga: Mallorca–Barcelona (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
20.00 Labdarúgás, NB I: MTK Budapest–Paks (M4 Sport)
20.45 Labdarúgás, Román Kupa, csoportkör: Afumați–Bukaresti Rapid (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Férfi vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör: Jadran Herceg Novi–Vasas (M4 Sport)
21.30 Női kézilabda, Európa-bajnokság, csoportkör: Csehország–Montenegró (Digi Sport 4, Prima Sport 4, M4 Sport)
21.30 Labdarúgás, Premier League: Ipswich–Crystal Palace (Digi Sport 3, Prima Sport 5)
21.30 Labdarúgás, Premier League: Leicester–West Ham (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
Az első fordulók gyengébb teljesítménye miatt nincs edzőváltási hangulat Csíkszeredában. Az FK elnöke, Szondy Zoltán türelemre inti a szurkolókat. Kifejtette, a vezetőség bizalma töretlen a szakmai stáb felé.
Közel nyolcezren énekelték teli torokból az Ismerős Arcok Nélküled című dalát a Sepsi Duna Arénában a FCSB elleni mérkőzés előtt. Diószegi László klubelnök szerint ez a válasz azoknak, akik az utóbbi időben megkérdőjelezték a csapat identitását.
Meghalt az a férfi a kórházban, akit néhány nappal korábban egy Argeș megyei településen elütött egy autó, miközben az országút szélén közlekedett kerékpárral. A levegőbe repült, miután hátulról, teljes sebességgel elgázolták.
Kedden 16 órakor a tervek szerint megnyitják a forgalmat az A3-as észak-erdélyi autópálya Magyarzsombor és Vaskapu közötti 12,24 kilométeres szakaszán.
Nem tükrözik az Erdélyi Magyar Nemzeti Tanács (EMNT) álláspontját Toró T. Tibornak a Tusványosról tett kijelentései – közölte kedden Tőkés László.
A medveproblémára egyetlen valódi megoldás létezik, az állomány visszalövése az optimális létszámra. Birtalan István gyergyószentmiklósi vadásszal beszélgettünk, nemcsak a medvékről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!