16.00 Férfi kézilabda, román bajnokság: Nagybánya–Bukaresti CSM (TVR 2)
16.30 Kerékpározás, baszk körverseny, Spanyolország (Eurosport 1)
17.00 Súlyemelés, Európa-bajnokság, Moszkva, Oroszország (Eurosport 2)
18.00 Jégkorong, Erste Liga, döntő: Brassó–Csíkszereda (M4 Sport)
18.30 Férfi kézilabda, román bajnokság: Dinamo–Buzău (TVR 1)
19.00 Labdarúgás, 2. Liga: FK Csíkszereda–Bukaresti Rapid (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Real Madrid–Liverpool (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Manchester City–Dortmund (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport)

A labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es idényében a 16 élvonalbeli klub közül 13 szerencsejáték-ipari vállalatot jelenít meg mezének legértékesebb reklámfelületén. A kivételek közé tartozik a Sepsi OSK és az FK Csíkszereda is.
Újabb tapasztalt labdarúgóval erősítette meg keretét a Sepsi OSK. A háromszéki klub a 34 éves Lindsay Rose-t szerződtette, aki korábban többek között az Olympique Lyon és a Legia Warszawa színeiben is futballozott.
Életveszélyes fenyegetést kapott Majka, ezért elmarad a sepsiszentgyörgyi koncertje. Az előadó közösségi oldalán azt írta, ismeretlenek azt is tudják, hol szállnának meg, kik biztosítanák a rendezvényt és milyen útvonalon közlekednének Erdélyben.
Romániában az elmúlt hetekben heves esőzések voltak, az ország mégsem mentesül a Duna alacsony vízállása miatti problémáktól, hiszen már a cernavodai atomerőmű működése is veszélybe került.
Majka életveszélyes fenyegetést kapott, és emiatt lemondta a sepsiszentgyörgyi SIC Fesztre tervezett koncertjét. Majka ezt szerdán a Facebook-oldalán jelentette be.
Százszázalékos kamatra adott kölcsönt a letartóztatott uzsorás. Akár 40 fok is várható vasárnap a nyugati országrészben.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!