A Szuperligát nagyszerű győzelemmel kezdte az ISK-SZAK, az első fordulóban 3–1-re legyőzte a tavalyi bronzérmes TT Câmpulung együttesét.
A második fordulóban a bajnok Steaua volt az udvarhelyiek ellenfele. György Szilárd az első meccsen vereséget szenvedett a fiatal Ionescutól, majd Sebastian Loso is alulmaradt Movileanuval szemben.
Innen sikerült bravúrosan talpra állnia az udvarhelyieknek, Filimon magabiztosan hozta a pontot Tomicával szemben, akárcsak Loso is, a svéd idegenlégiós legyőzte Ionescut.
A mindent eldöntő meccsen viszont György ismét vereséget szenvedett, így drámai csatában alulmaradt az ISK-SZAK.
Sok idő nincs a pihenésre, hiszen 15.30-tól a bajnokságban újonc Sepsi-SIC következik.
Kétgólos vereséget szenvedett hazai pályán az FK Csíkszereda a FC Argeș ellen a labdarúgó Szuperliga 19. fordulójában. A piros-feketék ezúttal nem találták el a kaput, így a vendégek megérdemelten vitték el a három pontot Csíkszeredából.
Magabiztos idegenbeli sikert aratott a Sepsi OSK a labdarúgó 2. Ligában, Ovidiu Burcă együttese vasárnap délben végig kontrollálta a CS Tunari elleni összecsapást, a főszereplő pedig ismét a spanyol Nacho Heras volt.
Szándékosan nekihajtott egy másik autónak, ezáltal egy 21 éves fiatalember, valamint annak egyéves és négyhónapos lánya életét oltotta ki az a 38 éves Ialomița megyei férfi, akit Nagy-Britanniában azonosítottak és vettek őrizetbe a hatóságok.
A román sajtó figyelmét is felkeltette a magyar miniszterelnök szombati kijelentése, amely szerint a jövő évi országgyűlési választás lesz az utolsó a közelgő háború előtt.
Gőzerővel építik a fejlesztő és a helyi hivatalosságok által Erdély legnagyobb kiskereskedelmi (retail) parkjának nevezett, több mint 100 millió euróból megvalósítandó létesítményt Szászfenes község területén.
… az államelnök szerint, ha egy miniszter hazudik, az nem olyan gáz, mintha milliókat lopott volna… és Románia lesz az első NATO-tagállam, amelynek HISAR-osztályú járőrhajója van.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!