11.50 Szabadstílusú sí, világkupa, Val Thorens, Franciaország (Eurosport 2)
12.30 Síugrás, világkupa, Titisee-Neustadt, Németország (Eurosport 1)
13.30 Sífutás, világkupa, Beitostolen, Norvégia (Eurosport 2)
14.30 Biatlon, világkupa, Hochfilzen, Ausztria (Eurosport 1)
15.00 Tenisz, Diriyah Kupa, Szaúd-Arábia (Eurosport 2)
17.00 Labdarúgás, világbajnokság: Horvátország–Brazília (TVR 1, M4 Sport)
19.00 Labdarúgás, Szuperliga: Sepsi OSK–Voluntari (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
19.15 Férfi kézilabda, Bölények Ligája: Bukaresti CSM–Nagybánya (Pro Arena)
21.00 Műkorcsolya, Grand Prix-döntő, Torinó (Eurosport 1)
21.00 Labdarúgás, világbajnokság: Hollandia–Argentína (TVR 1, M4 Sport)
22.00 Rögbi, Bajnokok Kupája: London Irish–Montpellier Herault (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
Első alkalommal rendezték meg Csíkkarcfalván a Jégtörő Kupát, ahol az amatőr hokicsapatok családias hangulatban, mégis nagy elszántsággal csaptak össze. A tornát a Pingvinek csapata nyerte meg.
Ebben az idényében már csak a zárófordulóban tud pályára lépni a Kápolnási SK játékosa. A legutóbbi mérkőzésen kiállították, a lefújást követően a pályán kérte számon a játékvezetőt.
A vágott bárány átlagára 45 és 60 lej között mozog kilogrammonként Székelyföld piacain. Míg Gyergyószéken már 45 lejért is találni húst, Sepsiszentgyörgyön mélyebben a zsebükbe kell nyúlniuk a vásárlóknak a 60 lejes egységár miatt.
Kiemelt figyelemmel reagált a román sajtó arra a hírre, hogy Magyarország aranykészletei immár nagyobbak, mint a Bukarest által felhalmozottak.
Hivatalos bejelentés nem történt, és sokáig a Peco-online.ro ármonitor sem mutatta, de szerda reggel néhány töltőállomásán csökkentette az üzemanyagok árát a piacvezető Petrom.
További híreink: az időnket is ellopják – 23 órás lesz a vasárnap; az üzemanyagárak pedig elszabadultak, de a gazdákat legalább megmentené egy rendelet.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!