14.45 Sznúker, Északír Open, Belfast (Eurosport 1)
15.35 Kerékpározás, velencei körverseny, Olaszország (Eurosport 2)
19.00 Férfi kosárlabda, Európa Kupa: Nagyvárad–Legia Varsó (Digi Sport 3)
19.30 Férfi kosárlabda, Bajnokok Ligája: Igokea–Galatasaray (Look Sport +)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Aalborg–Breszt (Digi Sport 2)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Kiel–Zagreb (Digi Sport 4, Telekom Sport 2, Look Sport)
21.00 Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, Amerikai Egyesült Államok (Digi Sport 2)
21.00 Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, Amerikai Egyesült Államok (Eurosport 2)
21.30 Férfi kosárlabda, Bajnokok Ligája: Tenerife–Sassari (Look Sport +)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Kielce–Flensburg (Digi Sport 2, Telekom Sport 1, Look Sport)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Vardar–Montpellier (Digi Sport 4, Telekom Sport 3)
Az FK Csíkszereda megállapodott a Győri ETO-val Bödő Efraim Zoltán szerződtetéséről, így a saját nevelésű fiatal középpályás a magyar bajnoki címvédőnél folytatja – az átigazolást Szondy Zoltán klubelnök megerősítette a Székely Sportnak.
Labdarúgói pályafutása legnehezebb időszakán megy keresztül a Sepsi OSK nyolc hónapra eltiltott csapatkapitánya, Cosmin Matei. A 34 éves labdarúgó a Székely Sportnak adott exkluzív interjújában elárulta, minden erejével a visszatérésre koncentrál.
Egy 68 éves férfi fulladt a tengerbe Eforiénál csütörtök délután, miután a nap folyamán háromszor is kimentették a hullámok közül a vízimentők, de újra és újra bement a vízbe. Eforie Nord strandjain vörös zászló van kitűzve, tilos a fürdőzés.
Rengeteg erdélyi magyar dolgozott életében Magyarországon vagy más európai államban, sokan most is a „messzi idegenben”, külföldi munka során keresik meg kenyerüket. A nyugdíj előtt ezért fontos kérdés: elvesznek-e a külföldön szerzett évek.
Míg a profitorientált, világi vállalatok esetében általában szűkebb a tevékenységi kör és sokkal több a gazdasági szakember, addig az egyházak esetében szerteágazóbb a gazdasági tevékenységi kör és kevesebb a szakember.
Tudták, hogy 2Petru Groza egyszer a szőnyegen csúszva, Joszif Sztálint simogatva esedezett kegyelemért? Kun Miklós történész KMN-es előadásán jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!