12.00 Tenisz, ATP-torna, München (Prima Sport 1)
15.00 Sznúker, világbajnokság, Sheffield (Eurosport 1)
16.30 Kerékpározás, World Tour, romandiai kör (Eurosport 1)
19.00 Labdarúgás, 2. Liga: Kolozsvári U–Petrolul (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
21.45 Férfi kézilabda, Európa Liga: Nantes–Magdeburg (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Manchester City–Real Madrid (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
A legújabb részben szó esik a magyar válogatott kudarcáról, a román sportsajtó kárörvendő hangneméről, az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK fontos mérkőzéseiről, a GYHK nemzetközi szerepléséről és Kerekes Éva kézilabda-karrierjének alakulásáról is.
Parádés gólokkal robbant be a nemzetközi köztudatba a Besztercei Gloria zetelaki származású kézilabdázója, Kerekes Éva. A 24 éves balszélső jelenleg 12 találatnál tart a Bajnokok Ligájában. Remek formájának hála ott lehet a közelgő világbajnokságon is.
A ma éjjeli drónincidensről tájékoztató cikkünk posztja alatt több olvasónk is arról számolt be, hogy hangos zajra riadt fel szerdára virradóan. „Nagyon hangos volt, éjjel 2-kor arra ébredni, hogy gépek zúgnak a fejünk fölött!”
Romániának körülbelül 45 napig kellene kitartania egy Oroszországgal való nagyobb fegyveres konfliktus esetén, amíg a NATO-csapatok el nem érik a területét.
A koalíció úgy döntött, hogy a bírák és ügyészek nyugdíja a fizetésük 70 százaléka lesz – jelentette be Kelemen Hunor, az RMDSZ elöke kedden.
… jóformán neki se fogtak egy vasúti felüljárónak, máris összedőlt, elakadt a vonatközlekedés… akad olyan település Romániában, ahol folyóvíz nincs, de karácsonyi vásár naná, hogy van!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!