11.35 Kerékpározás, világbajnokság, Flandria, Belgium (Eurosport 1)
13.00 Tenisz, WTA-torna, Ostrava, Csehország (Digi Sport 2)
16.00 Labdarúgás, 2. Liga: Kolozsvári U–Viitorul Târgu Jiu (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
18.00 Labdarúgás, 2. Liga: Steaua–Sellenberk (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
21.00 Labdarúgás, 1. Liga: Kolozsvári CFR–CSU Craiova (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Udinese–Napoli (Digi Sport 4, Telekom Sport 3, Look Sport 3)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Barcelona–Granada (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport)
A labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es szezonjának rajtja előtt egyértelműnek tűnik, hogy az újonc Sepsi OSK és az FK Csíkszereda számára az elsődleges cél a biztos bennmaradás kiharcolása lesz. Nézzük, milyenek az erőviszonyok az élvonal mezőnyében.
Jelentős fejlesztést jelentett be a Román Labdarúgó-szövetség (FRF): a következő hét idényben teljesen megújul a videóbíró-rendszer, amely a Szuperligában és a Román Kupában is a világ élvonalához tartozó technológiával működik.
Egy huszonkét éves juhász holttestét találták meg a Málnáshoz közeli erdőben hétfőn délben. Az ügyben az ügyészség felügyeletével folyik a nyomozás.
Marosvásárhely, a Bolyaiak városa még mindig a legtöbb magyar lakosnak otthont nyújtó település Erdélyben.
A villamos energia, a lakbérek és a gázolaj drágult a legnagyobb mértékben Romániában júniusban az egy évvel korábbihoz képest.
… meglett a kormánybuktatás után készített első közvélemény-kutatás, érdekesek az eredmények… és Nicușor Dan államelnök enyhén szólva hülyét csinált magából a NATO-csúcsértekezleten.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!