A vébét a 21 éven aluliak számára írták ki, Romániát a 2004-es születésű Bartalis Henrietta és Horvát Tamás, illetve a 2006-os születésű Mandel Kata és Ștefan Lazăr képviseli, akiket Kinda Géza edző kísért el.
Számukra elsősorban a tapasztalatszerzés a cél, egyelőre nem tudnak beleszólni az élmezőny alakulásába. A vezetőedző szerint az első versenyszámon, a snowboard-krossz egyéni próbán nagyon erős volt a verseny.
„Az egyéni próbán nagyon kemény mezőny volt, a lányoknál 45, a fiúknál pedig 75 induló volt. Mindkét kategóriában a győztesek nyertek már felnőtt világkupa-versenyt, és ez is bizonyítja, hogy milyen erős volt a mezőny.
A waxot nagyon jól eltaláltuk, a deszkák kiválóan csúsztak, azon nem múlott semmi. Remélem, a staféta, a váltóversenyek jobb helyezéseket hoznak” – mondta el Kinda Géza a Székelyhonnak.
Lányok (45 induló): 1. Lea Casta (francia), 2. Josie Baff (ausztráliai), 3. Celia Trinkl (német), … 17. Bartalis Henrietta (romániai), … 25. Brunner Blanka (magyar), … 33. Mandel Kata (romániai).
Fiúk (75 induló): 1. Alvaro Romero (spanyol), 2. Aidan Chollet (francia), 3. Achille Leleu (francia), … 33. Horvát tamás (romániai), … 64. (holtversenyben) Barabás Bálint (magyar) és Ștefan Lazăr (román).
Az FC Voluntari és a Corvinul sem hibázott idegenben, így azonnal kihasználták a Sepsi OSK vereségét. A háromszéki együttes előnye olvadt a harmadikkal szemben, míg az első helyért folytatott harcból szinte biztosan kiszállt.
Gól nélküli döntetlent játszott az FC Hermannstadt otthonában az FK Csíkszereda, amely az egy ponttal újabb lépést tett a bennmaradás felé az élvonalbeli bajnokságban.
Nem várt sokáig, már másnap jelentkezett a hatalmas pénzösszegért a múlt vasárnapi Joker-sorsolás szerencsés nyertese – közölte a Román Lottótársaság, amely azóta ismertette a most vasárnapi sorsolás előtti nyeremények összegeit.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Fegyveres támadó nyitott tüzet helyi idő szerint szombat este Washingtonban a fehér házi tudósítók díszvacsoráján, amelyen Donald Trump elnök is jelen volt.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!