10.00 Úszás, rövidpályás világbajnokság, Budapest (M4 Sport)
12.15 Biatlon, világkupa, Hochfilzen, női sprint (Eurosport 1)
13.00 Labdarúgás, a világbajnoki selejtező sorsolása (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
13.20 Szabadstílusú sí, világkupa, Val Thorens, síkrossz (Eurosport 2)
13.45 Sznúker, skót nyílt verseny, Edinburgh (Eurosport 1)
15.00 Biatlon, világkupa, Hochfilzen, férfi sprint (Eurosport 2)
16.00 Női röplabda, román bajnokság: Dinamo–Brassó (TVR Sport)
16.30 Női kézilabda, Európa-bajnokság, 5. helyért: Svédország–Hollandia (Digi Sport 2, Prima Sport 3)
16.40 Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt, férfi csapatverseny (Eurosport 2)
17.00 Labdarúgás, Szuperliga: Botoșani–Hermanndtadt (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
17.00 Férfi kosárlabda, román bajnokság: Voluntari–Marosvásárhelyi VSK (Digi Sport 4, Prima Sport 2)
18.45 Női kézilabda, Európa-bajnokság, elődöntő: Magyarország–Norvégia (M4 Sport, Digi Sport 2, Prima Sport 3)
18.50 Sífutás, világkupa, Davos, férfi és női csapatsprint (Eurosport 2)
19.30 Labdarúgás, Bundesliga 2: Hertha–Münster (Digi Sport 4)
19.30 Labdarúgás, Bundesliga 2: Karlsruhe–Regensburg (Prima Sport 2)
20.00 Labdarúgás, Szuperliga: Dinamo–Jászvásári Poli (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
20.00 Golf, PGA-körverseny, Naples (Eurosport 2)
21.30 Női kézilabda, Európa-bajnokság, elődöntő: Franciaország–Dánia (M4 Sport, Digi Sport 2, Prima Sport 3)
21.30 Labdarúgás, Bundesliga: Freiburg–Wolfsburg (Digi Sport 4)
21.45 Labdarúgás, Pro League: Mechelen–Antwerp (Prima Sport 4)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Empoli–Torino (Prima Sport 5)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Valladolid–Valencia (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
Kerekes Éva apróbb egészségügyi probléma miatt kénytelen kihagyni a román női kézilabda-válogatott utolsó két Eurokupa-csoportmérkőzését, a zetelaki balszélső viszont bízik abban, hogy a Bajnokok Ligája negyeddöntőben már pályára léphet.
Nyolcvanéves korában elhunyt kedden este Mircea Lucescu, a legendás labdarúgóedző halálhírét a bukaresti Egyetemi Kórház jelentette be, ahol az elmúlt napokban kezelték.
Locsolásból hazatartva az utcán adott hangot politikai nézeteinek egy sepsiszentgyörgyi fiatal, akit a Sepsi OSK vezetőségi tagjai bántalmazhattak.
Kelemen Hunor szerint az anyaországban 2010 óta megvalósult nemzetpolitikai paradigmaváltásra vezethető vissza, hogy az RMDSZ az idei országgyűlési választáson is a Fidesz-KDNP pártszövetséget támogatja.
Szavazásra buzdította a határon túli magyar állampolgárokat Orbán Viktor miniszterelnök. Orbán az elmúlt 16 év közös eredményeinek megvédésére kérte a levélben szavazó külhoni magyarokat.
Kicsit olyan az egész, mint amikor valaki megmondja, ki a fehér, ki a fekete. Ki a Jó, ki a Rossz. Mi meg nézünk, hogy ki ez? És miért mondja meg? És hogy jutottunk ide? Mert itt tartunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!